چین درحال توسعه شبكه 6G!

چین درحال توسعه شبكه 6G! به گزارش می هاست به نظر می آید كه چین توسعه شبكه ۶G را در دستور كار خود قرار داده است.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، با اینكه در طول سالهای اخیر شركت های مخابراتی و اپراتورهای مختلف بر روی توسعه زیرساخت های لازم برای برقراری و راه اندازی نسل پنجم اینترنت همراه ۵G در رقابت تنگاتنگی به سر می برند حالا به نظر می آید كه چین می خواهد از سایر كشورها كه الان در حال توسعه شبكه ۵G هستند سبقت گرفته و گوی رقابت را از آنها بریابد تا بدین ترتیب بتواند در راه اندازی فناوری های مربوط به شبكه ۶G پیشتاز باشد.
چین كه در سال های اخیر به شدت در توسعه و برقراری فناوریهای نوین و پیشرفته مخابراتی نسبت به سایر كشورهای جهان پیشگام بوده و میزبان غول های تكنولوژی و اپراتورهای فعال همچون هواوی بوده است، حالا با پشتیبانی از شركت های فعال در این عرصه در نظر دارد كه به نسل بعدی شبكه اینترنت همراه هم بیندیشد و در صورت ضرورت به توسعه زیرساخت های مربوط به آن بپردازد.
شبكه سی ان بی سی در گزارشی از برنامه های چین درمورد آغاز رسمی تحقیقات و توسعه شبكه های اینترنت همراه ۶G اطلاع داده است. این در شرایطی است كه این كشور تازه ماه گذشته بود كه در جهت برنامه توسعه شبكه های اینترنتی و ارتباطی ۲۰۲۰، شبكه ۵G را راه اندازی نمود و امكان بهره مندی كاربران و مشتركان از این شبكه اینترنت پرسرعت را برای آنها فراهم نمود.1398/08/18
18:01:34
5.0 / 5
4069
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان