40 میلیارد دلار، بازار گوشیهای هوشمند را از ركود در می آورد؟

40 میلیارد دلار، بازار گوشیهای هوشمند را از ركود در می آورد؟ می هاست: پژوهشگران فعال در موسسه تحقیقاتی AppsFlyer اخیرا اعلام نموده اند كه شركت های تولیدكننده موبایل امسال میلادی ۴۰ میلیارد دلار صرف هزینه تبلیغات برای محصولات خود كرده اند.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، با وجود اینكه آمار فروش گوشیهای هوشمند در سالهای اخیر نشان داده است كه بازارهای جهانی موبایل به شدت وارد مرحله ركود شده و افزودن قابلیت های جدید هم به نظر می آید كه هنوز نتوانسته است نظر و توجه كاربران را چندان به سمت و سوی خود جلب نماید، اما شركت های تولیدكننده موبایل همچنان ناامید نشده و به توسعه آگهی های تبلیغاتی برای فروش بیشتر محصولات و گوشیهای خود ادامه داده اند. به گونه ای كه پژوهشگران فعال در موسسه تحقیقاتی و آماری AppsFlyer اخیرا با انتشار گزارشی خاطرنشان كرده اند كه شركت های تولیدكننده و عرضه كننده موبایل در سال ۲۰۱۸ میلادی، بالغ بر ۴۰ میلیارد دلار بوده است. آنها همینطور برآورد كرده اند كه این رقم تا سال ۲۰۲۰ میلادی به مبلغی بالغ بر ۶۴ میلیارد دلار خواهد رسید.

این بدان معناست كه شركت های تولیدكننده موبایل باوجود ركود اقتصادی در بازارهای جهانی همچنان تمایل دارند كه هزینه های خویش را در بخش تبلیغات بالا برند. این در شرایطی است كه هزینه های صرف شده در بخش تبلیغات برای گوشیهای هوشمند در منطقه آمریكای شمالی رقمی بالغ بر ۶.۵ میلیارد دلار ثبت شده بود. پیش بینی ها همینطور از آن حكایت می كند كه این رقم هر ساله حدود ۲۰ درصد رو به افزایش باشد و این بدان معناست كه تبلیغ كنندگان و شركت های فعال در حوزه بازاریابی، قادر خواهند بود در سال های آینده درآمدزایی خود با استفاده از تولیدكنندگان موبایل را به میزان قابل توجهی بالا برند.

بسیاری از كارشناسان بر این باورند با اینكه هزینه های صرف شده توسط شركت های تولیدكننده موبایل از سال قبل تابحال رو به افزایش بوده و پیش بینی می گردد كه این روند صعودی همچنان در سالهای آینده هم ادامه داشته باشد، اما همچنان این احتمال وجود دارد كه این هزینه ها نتیجه مثبت و مفیدی برای آنها به ارمغان نیاورد و منجر به سودآوری و درآمدزایی بیشتری برای آنها نشود چراكه بازارهای جهانی گوشیهای هوشمند به شدت در مرحله ركود به سر می برد و تحت تاثیر مسائل و شرایط متعددی است كه پیش بینی دقیق آنرا دشوار تولید كرده است.
1397/10/03
18:55:44
5.0 / 5
5073
تگهای خبر: فروش , كاربر , محصولات , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان