ارتقای كیفیت شبكه زیرساخت كشور

ارتقای كیفیت شبكه زیرساخت كشور می هاست: مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت از گسترش و ارتقای كیفی شبكه زیرساخت در شش ماه آینده اطلاع داد و اظهار داشت: مهمتر از توسعه و ظرفیت شبكه، پایداری آن است.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، جلسه هم اندیشی مدیران شركت ارتباطات زیرساخت، با حضور مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت، معاونان، مدیران ستادی و مدیران استانی این شركت، برگزار گردید.
عباسی شاهكوه با اشاره به اجرایی شدن پروژه تدبیر از افزایش ظرفیت قابل توجهی در بخش انتقال اطلاع داد و اظهار داشت: ظرف چهار ماه آینده در بخش "آی پی" گشایش های خوبی در شبكه زیرساخت تولید می شود؛ همینطور در شش ماه آینده شبكه زیرساخت با كیفیت عالی گسترش می یابد.
به قول او، افزایش كیفیت سرویس های زیرساختی باعث می گردد تا اپراتورها بر بستر این شبكه سرویس های بهتری ارائه دهند و هیچ تنگنای ارتباطی به علت مشكلات زیرساختی وجود نداشته باشد.
وی با تاكید بر اینكه مهمتر از توسعه و ظرفیت شبكه، پایداری آن است ادامه داد: این پایداری متكی به شما مدیران استانی است تا با قراردادهای نگه داری در جهت سرویس دهی مطلوب حركت كنید.
عباسی شاهكوه خطاب به مدیران استانی با اشاره به اینكه بخش نگه داری و حفاظت از اموال شركت به دست شما است اظهار نمود: مرزبندی به علت تغییرات ساختاری نادرست است؛ چراكه همه ما در یك وزارتخانه درحال خدمت گذاری هستیم؛ هرجا نیاز باشد اختیارات بیشتری به استان ها می دهیم تا كار به صورت روان تر انجام شود.
وی با اشاره به اینكه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیاست اتصال همه روستاهای كشور به فیبر نوری دنبال می شود، اضافه كرد: در برنامه ششم توسعه وزارت ارتباطات مكلف شده است كه 80 درصد خانوارها را به اینترنت با سرعت 20 مگابیت بر ثانیه دسترسی دهد.
او به مبحث تغییر ساختار استان ها اشاره نمود و اظهار داشت: لازم است این تغییرات را با نگاه فرصت محور بنگریم؛ سیاست وزارتخانه آن است كه در هر استان یك نقطه تماس با بیرون از وزارت ارتباطات وجود داشته باشد و آن را تقویت كند.
مدیر عامل شركت ارتباطات زیرساخت با اشاره به این كه برخی اشكالات در مبحث تغییر ساختار قابل حل است، اظهار داشت: لازم است در این زمینه، نمایندگان استانی در جهت بیان مستدل ساختار تفصیلی انتخاب و دیدگاه های خویش را مطرح كنند.1396/10/03
19:50:42
5.0 / 5
5192
تگهای خبر: ارتباطات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان