توضیحات وزیر ارتباطات درباره قطعی اینترنت در روزهای اخیر:

پهنای باند اینترنت کاهش پیدا نکرده است

پهنای باند اینترنت کاهش پیدا نکرده است به گزارش می هاست، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تکیه بر این که در ایام اخیر پهنای باند اینترنت کاهش پیدا نکرده است، اظهار داشت: بخاطر مسائل امنیتی و بعضی از بحث هایی که این روزها وجود دارد، امکان دارد گاهی اوقات محدودیت هایی توسط دستگاههای امنیتی تصمیم گیری و اعمال شود، ولی در کل ما کاهش باند نداشته ایم.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص این که به نظر می آید در ایام اخیر سرعت اینترنت کم شده و پهنای باند کاهش پیدا کرده است، تصریح کرد: پهنای باند کاهش پیدا نکرده است. ما این مورد را به صورت مستمر رصد می نماییم. بخاطر مسائل امنیتی و بعضی از بحث ها که این روزها است، امکان دارد گاهی اوقات محدودیت هایی توسط دستگاههای امنیتی تصمیم گیری و اعمال شود، ولی در کل ما هیچ کاهش پهنای باندی نداشته ایم و پهنای باند مورد نیاز کشور را به صورت روتین تأمین می نماییم.
این عضو دولت همینطور در ارتباط با روند پیوستن دستگاه ها به پنجره ملی خدمات خاطرنشان کرد: همانطور که می دانید تا آخر شهریور ماه دستگاه ها مکلف شده اند که پنجره خویش را راه اندازی کنند و تا دیماه به پنجره خدماتی که وزارت ارتباطات راه اندازی می نماید بپیوندند.
وی اضافه کرد: ما پنجره ملی خدمات را زودتر از موعد مقرر راه اندازی کردیم و چندین دستگاه هم تا کنون به آن پیوسته اند. در واقع بعضی از دستگاه ها علاوه بر این که پنجره خویش را راه اندازی کرده اند به پنجره ملی هم متصل شده اند.
وی اضافه کرد: بعضی از دستگاه ها هم خدمات خویش را به صورت مستقیم از پنجره ملی خدمات دولت هوشمند عرضه می کنند.
زارع پور خطاب به خبرنگاران، اظهار داشت: تا هم اکنون که خدمت شما هستم حدود 60 دستگاه از راه پنجره ملی خدمات خویش را عرضه می دهند و حدود 30 دستگاه هم از قبل از راه پنجره ملی مجوزها، خدمات خویش را که عمدتا دادن مجوز هست عرضه کردند و چون پنجره ملی مجوزها به پنجره ملی خدمات متصل شده است، میتوان اظهار داشت که حالا حدود 90 دستگاه در پنجره ما حضور دارند و روند پیوستن دستگاه ها به این پنجره ادامه دارد. دیشب سازمان محیط زیست به این پنجره وصل شد، روز گذشته بانک مرکزی و این روند ادامه دارد و این پنجره می تواند مرجع تعامل دولت با مردم باشد.
منبع:

1401/06/30
23:05:29
0.0 / 5
260
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان