آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

خطری که دارندگان بیت کوین را تهدید می کند

خطری که دارندگان بیت کوین را تهدید می کند می هاست: تحلیل و بررسی قیمت بیتکوین نشان میدهد که خریداران در وضعیت نامساعدی قرار دارند. روز گذشته قیمت بعد از شروعی ضعیف افزوده شد و بالاترین سطح 24هزار و448.40 دلار را آزمایش کرد. با این وجود، به سرعت مسیر خودرا معکوس کرد و میانگین متحرک نمایی محوری 21 روزه را آزمایش کرد.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا و به نقل از کوین، عملکرد بازار هم اکنون حاکی از آنست که گاوها نزدیک به سطوح بالاتر و خارج شدن هستند و خرس ها راه را برای اصلاح بیشتر باز می کنند. حجم معاملات ۲۴ ساعته بزرگترین ارز دیجیتال بیش از هفت درصد بالا رفته است با این وجود، در زمان نگارش این مطلب بیتکوین به محدوده قیمت ۲۳ هزار ۴۲۲.۷۹ دلار رسیده است که ۱.۸۵ درصد کاهش روزانه دارد.
هرچه مدت بیشتری قیمت در زیر این سطح باقی بماند، فشار فروش قوی تر خواهد بود برای اینکه بیتکوین به زیر سطح حمایت حیاتی ۲۳هزار و ۵۰۰ دلار می رود. داده های تردینگ ویو نشان میدهد که بیتکوین روزانه بیش از دو درصد کم شده است.
ساعاتی پیش از اینکه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) دقایقی از آخرین جلسه خودرا منتشر کند، این ارز دیجیتال که از قبل نشانه هایی از ضعف را نشان داده بود، با شروع معاملات در سهام ایالات متحده بیشتر سقوط کرد. این جلسه برای افشای دیدگاه فدرال رزرو در مورد تعدیل نرخ آتی برنامه ریزی شده در سپتامبر انجام شد.
مایکل ون دی پوپ در آخرین بروزرسانی توییتر خود اظهار نمود که رویداد مهم صورتجلسه کمیته بازار آزاد فدرال که بوسیله آن می توان اطلاعاتی را دریافت کرد که فدرال رزرو مقرر است نرخ بهره را با چه عملکردی افزایش دهد، فکر نمی کنم تاثیر زیادی داشته باشد با این وجود، کریپتو به آن ارزش زیادی می دهد و نوسانات زیادی به همراه خواهد داشت.
مارکوس سوتیریو، تحلیلگر گلوبال بلاک معتقد می باشد که تصویر واضح تری ممکنست در اواخر روز چهارشنبه در ارتباط با صورتجلسه کمیته بازار آزاد فدرال آشکار شود.
نوسانات بیتکوین در یک هفته گذشته کم شده است، با اینحال فروشندگان غالب بوده اند برای اینکه در مورد دقایقی از نشست کمیته بازار آزاد فدرال که عصر چهارشنبه انتشار یافت، عدم اطمینان وجود دارد. این صورتجلسه نشان دهنده موضع فدرال رزرو و زمانی است که آنها ممکنست سرعت افزایش نرخ بهره را کاهش دهند.
بتازگی فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره را ۰.۷۵ درصد افزایش داد اما نرخ تورم ماه به ماه کمتر از حد انتظار بود. حال این سوال وجود دارد که آیا اظهارات کمیته بازار آزاد فدرال می تواند بیتکوین و بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال را در زمان مناسب تقویت کند؟
برمبنای یادداشت سوتیریو به مشتریان، طبق تحلیل های فنی، بیتکوین در ایام آینده با آزمون قابل توجهی روبرو خواهد شد برای اینکه میانگین متحرک ۲۰۰ هفتگی که هم اکنون حدود ۲۳هزار دلار است، درست زیر قیمت فعلی ۲۳هزار و ۷۰۰ دلار قرار دارد. اگر این سطح نتواند حفظ شود، به این معنا است که در هفته های آتی نزول بیشتری وجود خواهد داشت و ممکنست بازگشت بازار به تاخیر بیفتد.»
با این وجود، یکی دیگر از مفسرین و معامله گران ارزهای دیجیتال معتقد می باشد که بیتکوین هم اکنون در یک منطقه خرید تاریخی است. این تحلیلگر فکر می کند که حالا بهترین زمان برای سرمایه گذاری در بیتکوین است برای اینکه انتظار می رود ارزش این دارایی در آینده افزایش یابد.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۱۲ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۲.۵۱ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۰.۰۵ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۱۱ درصد افزایش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۲.۶۹ میلیارد دلار است که ۱۲.۰۴ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۵.۶۹ میلیارد دلار است که ۷.۸۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۶۵.۶۳ میلیارد دلار است که ۹۰.۲۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۷: ۳۶ بامداد به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۳ هزار و ۴۶۰.۸۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۲۶ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۸۵۱.۳۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۳۱ درصد کاهش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۳۰۶.۶۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۴ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۵۰ درصد کاهش
۶- کاردانو
قیمت: ۰.۵۳۷۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۸۲ درصد کاهش
۷- ریپل
قیمت: ۰.۳۷۶۷دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۹۹ درصد کاهش
۸- سولانا
قیمت: ۴۰.۸۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۷۲ درصد کاهش
۹ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۸۰۷۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۶ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۸۷ درصد کاهش
۱۰- پولکا دوت
قیمت: ۸.۴۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۶۱ درصد کاهش
منبع:

1401/05/27
13:13:38
0.0 / 5
230
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان