محتواهای ویدیویی در اینستاگرام بیشتر می شوند

محتواهای ویدیویی در اینستاگرام بیشتر می شوند مدیر اینستاگرام در پاسخ به انتقادها نسبت به تمرکز این پلت فرم شبکه اجتماعی به پستهای ویدیویی، به روشن گری درباره این تغییرات و آزمایش ها پرداخت.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، آدام موسری، مدیر اینستاگرام، با ارسال پست ویدیویی در توییتر، اذعان کرد: فید آزمایشی متمرکز به ویدیو در این پلت فرم هنوز خوب نیست و باید قبل از این که برای همه کاربران اینستاگرام عرضه گردد، بهبود پیدا کند. با اینحال وی اصرار کرد که اینستاگرام به شکل اجتناب ناپذیری به مرور زمان، ویدیو محور خواهد شد برای اینکه این محتوایی است که مردم به اشتراک می گذارند. به عبارت دیگر، به دیدن کلیپ های ویدیویی بیشتر، عادت کنید.

موسری همین طور از پستهای سفارش شده در فیدهای کاربران دفاع کرد و ادعا نمود این موثرترین و مهم ترین راه برای رشد مخاطبان تولیدکنندگان محتوا است. کاربران اگر علاقه ندارند، می توانند همه سفارش ها را برای مدت یک ماه غیرفعال کنند.

این پست توییتری، پاسخ اینستاگرام به افزایش انتقادها از فید ویدیویی و سفارش مشاهده پستهایی است که کاربران آنها را دنبال نمی کنند. سلبریتی های اینستاگرام بتازگی از این شبکه اجتماعی به سبب کوشش برای اینکه شبیه تیک تاک شود، انتقاد کرده اند و درخواستها و پست های زیادی در این پلت فرم شبکه اجتماعی خواهان آن شده اند که اینستاگرام با معطوف کردن باردیگر توجه به عکس ها، همان اینستاگرام قبلی شود.

بر اساس گزارش وب سایت انگجت، بااینکه موسری خواهان بازخورد درباره این تغییرات شده است اما هیچ ضمانتی وجود ندارد که اینستاگرام روند خودرا تغییر دهد. شرکت مِتا سابقه زیادی در کپی برداری قابلیت ها از رقیبانی نظیر تیک تاک و اسنپ چت داشته است. این فید آزمایشی و پست های سفارش شده به مفهوم آنست که اینستاگرام مقرر است بیشتر شبیه تیک تاک شود و مِتا استراتژی مشابهی را در فیسبوک دنبال می کند. از آنجائیکه مِتا نگران است رقیبانش کاربران اپلیکیشن های این شرکت را به سمت خود بکشانند، بعید است بخواهد چنین قابلیت هایی را بطور کامل حذف کند.
1401/05/06
15:35:52
0.0 / 5
181
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان