او میکرون نمایشگاه CES را زودتر از موعد تعطیل کرد

او میکرون نمایشگاه CES را زودتر از موعد تعطیل کرد به گزارش می هاست مهر نوشت: همزمان با رشد انفجارآمیز موارد مبتلاشدن به سویه اومیکرون ویروس کرونا برنامه ریزی های قبلی برای برگزاری نمایشگاه CES تغییر کرده تا این رویداد فناورانه زودتر از موعد مقرر تمام شود.


بعد از آنکه شرکت هایی مانند آمازون و جنرال موتورز هم از حضور فیزیکی در نمایشگاه سی ای اس در لاس وگاس به سبب نگرانی های در رابطه با سویه اومیکرون انصراف دادند، اعلام گردید سی ای اس ۲۰۲۲ یک روز زودتر از موعد اعلام شده تمام می شود.
انجمن فناوری مصرف کنندگان که سازمان برگزارکننده این رویداد است، روز جمعه اعلام نمود: «این گام بعنوان یک اقدام ایمنی اضافی که علاوه بر رعایت پروتکلهای بهداشتی فعلی برای حضور در نمایشگاه سی ای اس در نظر گرفته شده، وضع شد.»

این انجمن همین طور اعلام نمود این رویداد در ۷ ژانویه و نه در ۸ ژانویه تمام می شود. گسترش سویه بسیار قابل انتقال اومیکرون منجر به جهش شدید عفونت کرونا در سراسر جهان شده و بسیاری را وادار کرده تا در برنامه های سفر خود تجدید نظر کنند و در نتیجه شاهد لغو هزاران پرواز بوده ایم.
با توجه به نگرانی ها در مورد این سویه، خیلی از شرکتها از حضور فیزیکی در سی ای اس ۲۰۲۲ که هم بصورت مجازی و هم حضوری برنامه ریزی شده و از ۵ ژانویه با مشارکت بیش از ۲۲۰۰ شرکت و سازمان شروع می شود، انصراف دادند.
طی چند روز گذشته، تعداد زیادی از شرکتها همچون ای ام دی، گوگل، متا و غیره نیز برنامه های حضور فیزیکی خود در سی ای اس ۲۰۲۲ را کنار گذاشته اند. 46


منبع:

1400/10/12
23:21:18
0.0 / 5
258
تگهای خبر: فناوری , گوگل , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان