کاهش چشم گیر تعرفه اینترنت

کاهش چشم گیر تعرفه اینترنت می هاست: بدون نیاز به خرید بسته، از اینترنت پرسرعت لذت ببرید.به گزارش روابط عمومی رایتل، کاربران این اپراتور می توانند بدون نیاز به خرید بسته، از اینترنت آزاد با تعرفه ی ویژه ی ۴ هزار تومان به ازای هر گیگابایت، بهره مند شوند.
درحالی تازه ترین نرخ مصرف اینترنت آزاد توسط رایتل با تعرفه ۴ هزار تومان اعلام گردید که مشترکین سایر اپراتورهای ارتباطی برای بهره مندی از هر گیگابایت اینترنت آزاد، میانگین حدود ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان برای سیمکارت های دائمی و اعتباری، پرداخت می کنند.
این اقدام در تاریخ فعالیت شرکت های خدمات ارتباطی کشور، منحصر به رایتل بوده و با هدف استفاده مقرون به صرفه از سرویس اینترنت بدون خرید بسته برای مشترکین این برند ارغوانی، منظور شده است.
همین طور این اپراتور قبل از این، برقراری تماس درون شبکه (از خطوط رایتل به رایتل) را با کمترین تعرفه ممکن یعنی ۷ تومان (۷۰ ریال) برای هر دقیقه مکالمه، اعلام نمود. برای مثال بهای یک ساعت تماس تلفنی با سیمکارت رایتل تنها ۴۲۰ تومان است.
گفتنی است، با استناد به تازه ترین اطلاعات دریافتی مربوط به تعرفه های مکالمه اپراتورها، رایتل مقرون به صرفه ترین نرخ را برای مشترکین در نظر گرفته و تعرفه اپراتورهای دیگر حدودا ۱۲ برابر این نرخ است.
ده سالگی رایتل و شروع دومین دهه از فعالیت این اپراتور بهانه ای برای رونمایی از طرح کاهش تعرفه مصرف اینترنت آزاد شد.


منبع:

1400/09/09
11:44:12
0.0 / 5
218
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان