آغاز فعالیت ربات های یاندکس برای پست روسیه

آغاز فعالیت ربات های یاندکس برای پست روسیه یاندکس که بزرگترین شرکت جست و جوی اینترنتی روسیه است، تحویل مرسولات پست در مسکو را با استفاده از ربات شروع کرد.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، واحد خودران یاندکس برنامه آزمایشی را معرفی کرده که به افراد اجازه می دهد ربات تحویل را از ۲۷ دفتر پست در سرتاسر مسکو انتخاب کنند.

یاندکس هم اکنون ۵۰ ربات به اندازه چمدان برای تحویل غذا برای گراب هاب در دانشگاه دولتی اوهایو دارد و همینطور دسته ای ربات را در روسیه اداره می کند. این شرکت در اوت اعلام نمود سهم شرکت اوبر تکنولوژیز را در پروژه خودران مشترک میان دو شرکت خریداری نموده است.

روسیه بزرگترین کشور جهان است و استفاده از ربات ها و پهپادها می تواند راه مقرون به صرفه ای برای عرضه خدمات در مناطق دورافتاده و کم جمعیت باشد. سرویس پست دولتی تحویل با پهپاد در گذشته را آزمایش کرده است که در سال ۲۰۱۸ به سقوط پهپاد در یک مراسم ختم شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شرکت پست سلطنتی انگلیس از یک پهپاد برای تحویل مرسولات به یک جزیره اسکاتلندی بهره برده است و شرکت پست ژاپن هولدینگز از پهپادها به صورت آزمایشی استفاده می نماید و انتظار دارد آنها تحویل نامه و بسته های پستی را در سال ۲۰۲۳ آغاز کنند.

منبع:

1400/08/03
21:58:45
0.0 / 5
174
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان