علیپور:

نامزدها حرف های واقعی و شدنی بزنند

نامزدها حرف های واقعی و شدنی بزنند می هاست: یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هیچ کس یک شبه با نشستن بر مسند ریاست جمهوری نمی تواند معجزه کند از نامزدهای ریاست جمهوری خواست وعده های واقعی و شدنی به مردم بدهند.


محمد علیپور در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به وعده های اقتصادی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اظهار نمود: مردم این وعده ها را می شنوند گاهی آنرا باور می کنند و تحت تاثیر قرار می گیرند و نهایتا انتخاب خواهند کرد اما به هر حال باید این وعده ها را ارزیابی کرد که چقدر اینها امکان پذیر است و می تواند تحقق پیدا کند و اساسا شدنی است یا نه.
وی افزود: کاندیداها می دانند که مردم مشکلات اقتصادی دارند پس برای جلب آرای مردم وعده ها و شعارهایی می دهند همچنان هم که در گذشته افرادی این وعده ها را داده بودند که مثلا مشکلات اقتصادی را در کوتاه مدت حل می نماییم ولی در عمل این اتفاق نیفتاده و این وعده محقق نشده بود.
نماینده مردم ماکو در مجلس شورای اسلامی افزود: من بعنوان یک کارشناس اقتصادی می گویم بااینکه شعار افزایش مبلغ یارانه ها جاذبه ظاهری دارد اما اگر کسانی می گویند در مدت خیلی کم مشکلات اقتصادی را حل می کنند و یا عدد و رقمی برای افزایش مبلغ یارانه مطرح می کنند این در عمل اتفاق نمی افتد و شاید فقط یک وعده انتخاباتی باشد شاید هم نشان دهنده این باشد که اطلاعات اقتصادی آن کاندیدا از وضع کشور کامل نیست و احاطه ای به وضع کشور ندارد.
علیپور با اشاره به اینکه مردم شعارها و وعده های همه کاندیداها را می شنوند و نهایتا بهترین را انتخاب می کنند در عین حال اظهار داشت: طبیعتا کاندیداها با دادن وعده ها می خواهند آرا را به سمت خود جلب کنند اما مردم نباید فقط تحت تاثیر شعارها قرار بگیرند مگر اینکه کاندیدایی بصورت مستمر صحبت کند و اگر وعده ای می دهد بگوید که اعتبارش را از کجا می خواهد تامین کند در این صورت این شرایط منطقی است ضمن اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری هم برای ما و همه کاندیداها نصب العین باشد.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: سفارش من به کاندیداها این است که واقعیت های موجود جامعه را به مردم بگویند به هر حال شرایط اقتصادی ما شرایط مناسبی نیست و باتوجه به ظرفیت هایی که کشور دارد می شود با کار جهادی و برنامه مشخص کارشناسی تلاش و سیاست های اقتصادی درست در یک افق چند ساله این شرایط را بهبود بخشید، اما اینکه کسی یک شبه با نشستن بر مسند ریاست جمهوری معجزه کند شدنی نیست. پس از آنها انتظار می رود حرف های واقعی و شدنی بزنند.
او در آخر اشاره کرد: مردم هم به دقت حرف های کاندیداها را بررسی نمایند و هر برنامه ای که شدنی و امکان پذیر است را قبول کنند و اهتمام کنند هر وعده ای را به سادگی نپذیرند.
منبع:

1400/03/14
14:13:03
0.0 / 5
411
تگهای خبر: نصب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان