برگزاری سومین نمایشگاه كار ایران با حضور ایرانسل

برگزاری سومین نمایشگاه كار ایران با حضور ایرانسل می هاست: سومین نمایشگاه كار ایران، از ۱۷ تا ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۸، با حضور ایرانسل، در بوستان گفتگو برگزار می گردد.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دانشجویان و كارجویان در دو غرفه می توانند با مدیران و كارشناسان ایرانسل درباره موقعیت های شغلی موجود، دیدار و گفتگو كنند. غرفه اصلی ایرانسل در سالن تهران، غرفه شماره ۱۰ واقع شده است و غرفه دوم، با عنوان غرفه كارآموزی، هم در طبقه دوم سالن گلستان، پذیرای رجوع كنندگان است. ایرانسل علاوه بر حضور در این نمایشگاه، سه كارگاه در ایام پنجشنبه، جمعه و شنبه برگزار خواهد نمود. در این كارگاه ها مدیران ارشد، مدیران و كارشناسان ایرانسل درباره «مركز توسعه شغلی ایرانسل»، «سفر مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات در دنیای تلكام و استارت آپ» و «فرهنگ قدردانی در ایرانسل» موضوعاتی را طرح و بررسی می كنند.
نمایشگاه كار، رویدادی است كه در آن سازمان ها با موقعیت های شغلی خود حاضر شده و فرصت پیدا می كنند تا با تعداد زیادی از كارجویان ملاقات كرده و در یك فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند. همینطور كارجویان یا دانشجویانی كه در صدد تجربه فضاهای كاری مختلف هستند، می توانند با ظرفیت ها، شیوه های مدیریتی و موقعیت های شغلی، به شكلی كاملاً عینی و عملی آشنا گردند تا مسیر شغلی آینده خویش را طراحی نمایند. امكان ملاقات حضوری و گفت و گو با مدیران، آشنایی با فرهنگ سازمانی و حضور در كارگاه های یاد شده، از خصوصیت های این نمایشگاه است. سومین نمایشگاه كار ایران، از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۸ روزهای پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه تا شنبه ۱۹ بهمن ماه، در بوستان گفت وگوی تهران واقع در خیابان چمران محل نمایشگاه دائمی بوستان گفتگو برگزار می گردد. ایرانسل بعنوان تنها اپراتوری كه در كمتر از یك ماه قبل جایزه مدیریت موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم را دریافت كرد، بعنوان اپراتور تأثیرگذار در كاهش فاصله ورود و فراگیری تكنولوژی جهانی به ایران شناخته می شود كه توانسته با عرضه فناوری نسل پنجم تلفن همراه و انجام اولین آزمایش شبكه كامل ۵G در ایران، اپراتوری پیشرو باشد. همینطور ایرانسل كه بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری و بزرگترین اپراتور دیتای ایران شناخته می شود، بزرگترین شبكه عرضه دهنده زیرساخت و خدمات زندگی دیجیتال را برای تمامی مردم ایران فراهم نموده است. ۲۱۲۱

1398/11/25
14:22:22
5.0 / 5
4363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان