پیشتازی هوآوی در كسب عنوان بهترین دوربین گوشیهای هوشمنددر DXOMARK

پیشتازی هوآوی در كسب عنوان بهترین دوربین گوشیهای هوشمنددر DXOMARK به گزارش می هاست گوشیهای هوشمند، مدت هاست كه با بهبود قابلیت های سخت افزاری و نرم افزاری، توانسته اند تا حد زیادی نیازهای كاربران را برای ثبت لحظات خود از راه عكس بردای و فیلم برداری برآورده كنند.اضافه شدن تعداد دوربین ها برای ارائه عملكردهای متنوع و عكس برداری حرفه ای تر در شرایط و صحنه های متفاوت، در دستوركار برندهای فعال بازار گوشیهای همراه قرار گرفته است. همین طور بعضی از شركت ها جهت بهینه سازی نرم افزاری قابلیت هایی مانند اضافه كردن افكت ها یا پردازش مخصوصتصاویر را اضافه كرده اند تا از آنها بعنوان برگ برنده خود در رقابت بین شركت های مطرح در حوزه تولیدكننده گوشی هوشمند استفاده كنند.
تنوع محصولات سبب شده برای انتخاب یك گوشی هوشمند با عملكرد سطح بالای دوربین، با انبوهی از واژه های تخصصی روبرو شده و سردرگم شوید. اینجاست كه اتكا به تحلیل و بررسی افراد متخصص در یك وب سایت معتبر، به شدت كارساز خواهد بود.
وب سایت DXOMARK همچون وب سایت های معتبر و از نظر خیلی از كارشناسان، بهترین مرجع بررسی عملكرد دوربین گوشیهای هوشمند بشمار می رود. اطلاعات ارائه شده از طرف كارشناسان این وب سایت تا حدی معتبر است كه در چند سال اخیر، در مراسم رونمایی از گوشیهای جدید، بارها به آمار، ارقام و اطلاعات ارائه شده از طرف DXOMARKاستناد شده است.

نكته قابل توجه اینكه هم اكنون در صدر فهرست ارائه شده از طرف این وب سایت، به ترتیب سه گوشی هوشمند Huawei Mate 30 Pro 5G، Honor V30 Pro و Huawei Mate 30 Pro قرار گرفته اند و موفق شدند آزمون های سخت گیرانه متخصصان این شركت را با سربلندی پشت سر بگذارند.

نكات شاخص از نگاه DXOMARK
DXOMARK در فهرست نكات شاخص برترین دوربین موبایلی حال حاضر بازاریعنی Huawei Mate 30 Pro 5G، مواردی مانند سطح بالای جزئیات تصاویر را در بیشتر شرایط تست عنوان كرده است. رنگ های چشم نواز برای عكس برداری در محیط های باز، كنترل موثر نویز، تخمین دقیق عمق و محدوده دینامیكی خوب در حالت بوكه و بالاخره، جزئیات خوب در حالت عكس برداری با برزگنمایی، از دیگر نكات قابل توجه است.

Huawei Mate 30 Proبه ادعای كارشناسان DXOMARK نكات مثبتی مشابه بانسخهHuawei Mate 30 Pro 5Gدر بخش عكس برداری دارد.
سه محصول برتر فهرست DXOMARK از خانواده هوآوی موفق شده اند به ترتیب امتیاز ۱۲۳، ۱۲۲ و ۱۲۱ را به خود اختصاص دهند كه ركوردیچشم گیر است. بدین سان باید باكیفیت ترین دوربین های موبایلی در دنیا را متعلق به هوآوی بدانیم.
2121

1398/11/18
14:46:45
5.0 / 5
4667
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان