حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تكنولوژی عمان

حضور دانش بنیان های برتر صادراتی در نمایشگاه تكنولوژی عمان به گزارش می هاست شركت های توانمند و برتر صادراتی ایرانی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه ˮتكنولوژی عمانˮ حضور می یابند.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، نمایشگاه تكنولوژی عمان یكی از رویدادهای پرمخاطب در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است كه هر سال به میزبانی مسقط پایتخت عمان برپا می شود. در این نمایشگاه بین المللی فعالان و علاقه مندان به این حوزه از سراسر دنیا مشاركت می كنند و آخرین دستاوردهای خود در این حوزه را به نمایش می گذارند.
تعداد بازدیدكنندگان اعلام شده نشان داده است كه این نمایشگاه بالاترین ركورد جذب مخاطبان طی ۲۵ سال قبل را داشته است. بنابراین این نمایشگاه فرصت و مجال خوبی برای دانش بنیان های فعال حوزه فناوری های ارتباطات و اطلاعات ایرانی است تا با حضور در آن، آخرین دستاوردها، محصولات و توانمندی های خویش را به نمایش بگذارند و با به روزترین تجهیزات این حوزه آشنا گردند.
بر اساس اعلام معاونت علمی، همینطور این نمایشگاه به آنها اجازه می دهد كه با شركت های متناظر خود در دیگر كشورها ارتباط بگیرند و بازار خویش را در دنیا توسعه دهند. با عنایت به اهمیت بالای این اتفاق، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور مستقل دانش بنیان ها در این نمایشگاه حمایت می كند.
شركت های دانش بنیان توانمند و برتر صادراتی برای حضور در این نمایشگاه می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت www.tesc.ir رجوع كنند.1398/10/17
22:42:25
5.0 / 5
4529
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان