بازبینی در آئین نامه قانون استفاده از بیسیم های اختصاصی و غیرحرفه ای

بازبینی در آئین نامه قانون استفاده از بیسیم های اختصاصی و غیرحرفه ای می هاست: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیشنهاد اصلاح ماده (۸) آئین نامه اجرایی قانون استفاده از بیسیم های اختصاصی و غیرحرفه ای را به كمیسیون امور زیربنایی، صنعت و محیط زیست هیئت دولت ارسال كرده است.


به گزارش می هاست به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، مطابق ماده (۷) قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وابسته به این وزارت، ایجاد و بر مبنای بند (۱۰) ماده (۶) اساسنامه خود، علاوه بر وظایف و اختیارات وزارت متبوع مندرج در قانون استفاده از بیسیم های اختصاصی و غیرحرفه ای (آماتوری)، عهده دار اصلاحات بعدی آن و تعهدات بین المللی مرتبطی است كه جمهوری اسلامی ایران، طبق قانون ملزم به رعایت آنها است.
همچنین وظیفه صدور مجوز تاسیس ایستگاه های بیسیم و رسیدگی به تخلفات دارندگان پروانه های مربوط، بر عهده كمیسیون فنی مبحث ماده (۵) قانون استفاده از بیسیم های اختصاصی و غیرحرفه ای و ماده (۸) آئین نامه اجرایی آن است.
در حال حاضر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با عنایت به واگذاری شركت مخابرات ایران به بخش خصوصی، در انجام وظایف خود با مشكل روبرو شده است؛ بنابراین به منظور فراهم شدن زمینه اجرای مناسب وظایف این سازمان در قانون مورد اشاره، این وزارت پیشنهاد اصلاح ماده (۸) آئین نامه اجرایی قانون یاد شده را به دولت عرضه نموده است.
مطابق این پیشنهاد، ماده (۸) آئین نامه اجرایی قانون استفاده از بیسیم های اختصاصی و غیرحرفه ای، به شرح زیر اصلاح می شود:
اعضای كمیسیون فنی از بین كاركنان متخصص و صاحب نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، انتخاب و با حكم رئیس سازمان منصوب می شوند.1398/09/13
23:44:41
5.0 / 5
4343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان