به روزرسانی تلفن های همگانی كشور

كارت های تلفن قابل شارژ شد

كارت های تلفن قابل شارژ شد می هاست: شركت مخابرات ایران به منظور دسترسی سهل كاربران تلفن همگانی به كارت های قابل شارژ، طرح به روزرسانی تلفن های همگانی را به اجرا در آورده و تماس بوسیله تلفن های همگانی در صورت فعال سازی كارت های تلفن، به راحتی و با قابلیت شارژ مجدد امكان پذیر خواهد بود.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، سیدمجید صدری با بیان این كه تماس بوسیله تلفن همگانی فقط در صورت فعال سازی كارت های تلفن امكان پذیر است، اشاره كرد: زیرساخت های بسیار مناسبی در حوزه تلفن ثابت در سراسر كشور برقرار شده است و در همین راستا از ظرفیت دستگاه های هوشمند تلفن همگانی در طرح جدید استفاده و بهینه سازی می شود.

وی ادامه داد: مشتریان برای فعال سازی كارت های تلفن قدیمی می توانند به مراكز مخابراتی بازگشت كنند و بعد از ثبت كارت تلفن به نام مشتری، رمز ۴ رقمی به كارت تلفن اختصاص می یابد و در صورتیكه مشتریان كارت تلفن جدید خریداری كنند، آن كارت به نام مشتری ثبت و رمز ۴ رقمی به كارت تلفن اختصاص می یابد.

صدری با اشاره به این كه در كارت تلفن جدید خریداری شده مبلغی بعنوان شارژ اولیه موجود است بیان كرد: مشتریان می توانند برای خرید شارژ به سایت شركت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir، مراجعه به مراكز مخابراتی و یا از كد دستوری ستاره ۲۰۲۰ مربع استفاده كنند.

وی ادامه داد: مشتركان باید ابتدا كارت تلفن خودرا در كارت خوان تلفن همگانی قرار دهند كه در این قسمت پیام "در حال ارزیابی اعتبار كارت" مشاهده می شود، سپس باید رمز چهار رقمی خودرا وارد كنند كه پس از مشاهده پیام “لطفا شماره گیری كنید”، كارت فعال می شود.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران همین طور افزود: در روش جدید به روزرسانی تلاش شده است كه كاربران تلفن های همگانی همچنان از كارت های تلفن در اختیار خود، استفاده و پس از اتمام اعتبار آن بتوانند نسبت به شارژ و استفاده مجدد از آن اقدام نمایند.

وی ادامه داد: با عنایت به قابل شارژ بودن كارت های تلفن، از دور انداختن كارت بعد از اتمام شارژ مشتركان خودداری شود و در صورتیكه مشترك هنگام استفاده از كارت تلفن خود پیام "كارت غیر مجاز می باشد" را در دستگاه تلفن همگانی مشاهده كرد، لازم است برای حل مشكل به مراكز مخابراتی بازگشت كند.

صدری درانتها اشاره كرد: با عنایت به این كه بخش عمده ای از كاركرد تلفن های همگانی مربوط به بخش های متراكم و گروه های خاص جمعیتی مانند خوابگاه ها، پادگان ها و مكان های مشابه است، شركت مخابرات ایران در تلاش است تا با استفاده از تمام امكانات خود، ارتباطات هم وطنان را در سراسر كشور به بهترین شكل ممكن و در امتداد تحقق شعار ارتباطی فراگیر، به صورت پایدار نگاه دارد.
منبع:

1398/09/12
14:48:13
5.0 / 5
4664
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان