كنفرانس تهران هوشمند برگزار می شود، آخرین مهلت ارسال مقاله

كنفرانس تهران هوشمند برگزار می شود، آخرین مهلت ارسال مقاله به گزارش می هاست آخرین مهلت ارسال مقاله به كنفرانس تهران هوشمند كه طی روزهای ۱۸ و ۱۹ آذرماه امسال برگزار می شود، اعلام گردید.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، كنفرانس تهران هوشمند توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و با مشاركت دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد كه ۱۵ آبان ماه آخرین مهلت ارسال مقاله به این كنفرانس است.

این كنفرانس در محورهای داده باز و حكمرانی هوشمند شهری، آگاه سازی، آموزش و توانمندسازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند، مشاركت ذی نفعان، بهره وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده، شهر نوآور و توسعه كسب و كارهای فناورانه بر پایه داده، كلان داده، داده كاوی و استخراج داده های سودمند و قابل اعتماد برگزار می گردد.

شهر هوشمند و شاخصهای ارتقای كیفیت زندگی در شهرها، توسعه پایدار و چالش های محیط زیست شهری، جابه جایی هوشمند، مدلسازی و تحلیل داده های حمل و نقل شهری و كاربردها و روندهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات شهر هوشمند از دیگر محورهای این كنفرانس به شمار می روند.

مقالات برتر كنفرانس تهران هوشمند در مراسم افتتاحیه رویداد تهران هوشمند عرضه خواهند شد و همینطور مقالات برتر در مجلات علمی و پژوهشی داخلی منتشر می شوند.
1398/06/03
15:25:21
5.0 / 5
4718
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان