10 قابلیت اپل واچ كه كار شما را راحت تر می كند

10 قابلیت اپل واچ كه كار شما را راحت تر می كند به گزارش می هاست ساعت های هوشمند اپل واچ به قابلیتهای گوناگونی مجهزند كه به كاربران اجازه می دهد كار و فعالیت های موردنظر خویش را بسیار راحت تر از حالت معمول انجام دهند.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، با عنایت به افزایش روز افزون محبوبیت و استقبال بی نظیر كاربران و علاقمندان از ساعت های هوشمند و هم زمان با ركود بی سابقه در بازارهای جهانی موبایل، خیلی از غول های تكنولوژی و شركت های تولیدكننده گوشی به سمت و سوی تولید، طراحی و عرضه ساعت های هوشمند روی آورده اند.
یكی از اولین و موفق ترین ساعت های هوشمند موجود در جهان، اپل واچ است كه در سال های اخیر از زمان ارائه نخستین نسل از آن، با استقبال بی نظیری از جانب كاربران و علاقمندان به محصولات تكنولوژی روبرو شده است.
طبق گزارش وب سایت بیزینس اینسایدر، شاید شما هم جزو آن دسته از كاربرانی باشید كه برخلاف خریداری و استفاده از ساعت های هوشمند اپل واچ، از قابلیت و خصوصیت های گوناگونی كه این گجت های هوشمند و پوشیدنی دارند و می توانند در تسهیل انجام امور مختلف به كاربران كمك كنند، آگاهی و اطلاعی ندارند.
در این لیست به ۱۰ قابلیت و خصوصیت كه در ساعت های هوشمند اپل واچ وجود دارد و زندگی را برای كاربرانش راحت تر می كند خواهیم پرداخت:
۱. اپل واچ قابلیت تبدیل به یك ریموت كنترل را دارد
ساعت های هوشمند اپل واچ قادرند به یك ریموت كنترل برای جابجا كردن كانال های تلویزیون و سایر دستگاههای الكترونیكی و هوشمند تبدیل شوند.


۲. اپل واچ، مك بوك شما را باز می كند
كاربران می توانند قفل و رمز لپ تاپ های مك بوك توسعه داده شده توسط اپل را توسط ساعت های هوشمند اپل واچ باز كرده و از آن به منظور انجام كارهای موردنظر خود استفاده كنند.


۳. می توانید گزینه میانبر برای اپلیكیشن های پركاربرد خویش را بسازید
یكی دیگر از كارهایی كه به افزایش سرعت كاربران در انجام فعالیت های مدنظر خود با استفاده از ساعت هوشمند اپل واچ كمك می نماید، گزینه میانبر ( short cut) است كه به كاربران این امكان را می دهد بدون احتیاج به پیدا كردن اپلیكیشن های موردنیاز خود، یك میانبر برای آن بر روی صفحه اصلی ایجاد كنند تا در كمترین زمان ممكن، به آن دسترسی پیدا كنند.


۴. در صورت مواجه با استرس، از اپلیكیشن تنفس اپل واچ بهره ببرید
اپلیكیشن Breathe در ساعت های اپل واچ به كاربران اجازه می دهد تا در صورت مواجهه با شرایط استرس زا، به كاربران كمك و یادآوری كند كه در فواصل زمانی كم، تنفس عمیق شكمی انجام دهند چونكه تحقیقات علمی نشان داده است تكرار این عمل در كاهش استرس و اضطراب موثر واقع می شود.


۵. با اپل واچ گوشی آیفون خویش را پیدا كنید
اگر كاربران گوشی آیفون خویش را گم كرده و فراموش كنند كه آنرا كجا گذاشته اند، قادر خواهند بود در كمترین زمان ممكن با استفاده از قابلیت find my phone موجود در ساعت هوشمند اپل واچ خود آنرا پیدا كنند.


۶. با اپل واچ عكس بگیرید
در خیلی از مواقع، كاربران ترجیح می دهند كه از دوربین گوشی خود استفاده نكنند و به جای آن، از دوربین ساعت هوشمند خود استفاده كنند.


۷. اطلاع از وضعیت آب و هوا با اپل واچ
كاربران می توانند بدون احتیاج به جستجوی وضعیت آب و هوا در گوشی خود، با لمس تنها یك گزینه وضعیت آب و هوایی را پیگیری و مشاهده كنند.


۸. بدون احتیاج به گوشی، تماسهای خویش را پاسخ داده و یا رد كنید
كاربران ساعت های هوشمند اپل واچ، قادر خواهند بود تماسهای دریافتی خویش را بدون احتیاج به دست زدن به گوشی خود، پاسخ داده و یا رد كنند.


۹. امكان پرداخت مالی و پولی از راه اپل واچ
كاربران همینطور می توانند توسط اپل واچ بدون احتیاج به ورود از راه پلتفرم های پرداخت گوشیهای آیفون، قبض ها و بدهی های موردنظر خویش را پرداخت كنند.


۱۰. به موسیقی های موردعلاقه خود با اپل واچ گوش فرادهید
كاربران می توانند به اهنگ و موسیقی های مورد علاقه خود با استفاده از اتصال به ساعت هوشمند اپل واچ گوش فرا دهند.

1398/05/04
14:22:50
5.0 / 5
4538
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان