ایرانسل و های وب تفاهم نامه همكاری امضا كردند

ایرانسل و های وب تفاهم نامه همكاری امضا كردند به گزارش می هاست همزمان با دومین روز برگزاری نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ «ایرانسل» و «شركت داده گستر عصر نوین (های وب)» تفاهم نامه همكاری امضا كردند.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بامداد امروز ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ تفاهم نامه همكاری با های وب با هدف به كارگیری ظرفیت های طرفین در زمینه توسعه پوشش مناطق روستایی و كمتر توسعه یافته و پوشش شبكه های ارتباطی باند پهن ثابت كشور، بین دكتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل و دكتر ایمان میری، مدیرعامل شركت داده گستر عصر نوین (های وب) به امضا رسید.
ایرانسل بعنوان بزرگترین اپراتور دیتای كشور و های وب بعنوان یكی از بزرگترین عرضه دهندگان خدمات ارتباطی ثابت در كشور پیرو این تفاهم نامه تمامی امكانات و ظرفیت های خویش را در جهت ارتقای سطح كمی و كیفی خدمات ارتباطی در سراسر كشور، با تمركز بر بهبود وضعیت پوشش در مناطق روستایی به كار خواهند گرفت.
ایرانسل در نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ غرفه های جداگانه ای در سالن های ۶، ۸-۹، ۱۸، ۲۷ و ۳۸ و محوطه نمایشگاه را برای عرضه و معرفی خدمات خود، در نظر گرفته است.
نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ از پنجشنبه ۲۷ تا یكشنبه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۸، پذیرای بازدیدكنندگان است.
۲۱۲۱

1398/05/02
12:03:51
5.0 / 5
4815
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان