فون واژه خاص بودن در دنیای شماره تلفن ها !

فون واژه خاص بودن در دنیای شماره تلفن ها ! می هاست: شاید شما هم مانند بسیاری ندانید كه فون واژه چیست و چگونه میتوان سیم كارت فون واژه را تهیه كرد؟در حال حاضر یكی از محصولات ارائه شده در وبسایت های ستاره سیم و رندترین خدمات در رابطه با فون واژه می باشد. شما می توانید با با ورود به بخش فون واژه در این وب سایت ها سیم كارت فون واژه خودرا خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرید.
فون واژه یا Vanity Number را می توان یك مسیر تبلیغاتی برای صاحبان كسب و كار و افرادی كه دوست دارند خاص تر باشند در نظر گرفت. این روش می تواند جایگزین متد انتخاب شماره تماسهای رند شده یا در كنار آن مورد استفاده قرار بگیرد.
این متد در واقع قسمتی از شماره تلفن شما را با حروف جایگزین می كند. چنین ترفندی بیشتر برای كسب و كارهای بزرگی كه می خواهند شماره تلفن خودرا كاملا شخصی سازی كرده تا برای كاربران به یاد ماندنی تر شده و به صورتی خاص تر جلوه كند، مورد استفاده قرار می گیرد.
شركت های بزرگی در دنیا از فون واژه ها استفاده می نمایند. مثلا شماره تلفن سامسونگ در آمریكا 1800Samsung و شماره تلفن اپل 1800Apple است. حروفی كه در این شماره تلفن ها وجود دارد هركدام نمایانگر یك عدد است كه با برگرداندن همه حروف به اعداد نظیر آنها، شماره تلفن كامل به دست می آید. شاید بپرسید خوب چه استانداردی برای تبدیل حروف به شماره وجود دارد؟
پیشتر استاندارد مورد استفاده كشورهای مختلف برای این تبدیل متفاوت بود اما در چند سال اخیر یك استاندارد واحد برای فون واژه در نظر گرفته شده است. در واقع همان حروفی كه روی تلفن های خانگی و موبایل های صفحه كلیددار استفاده شده و می شود، برای تبدیل حروف به شماره مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از این روش در ایران هم تا حدودی رواج دارد و برخی شركت ها و افراد برای شخصی سازی شماره تماسهای خود از آن بهره برده اند. بگذارید به جهت اینكه با طرز كار فون واژه بیشتر آشنا شوید از یك مثال استفاده نمائیم. مثلا شماره تلفن 0912printer را درنظر بگیرید. اگر حروف آنرا به اعداد تبدیل نماییم شماره تلفن 09127746837 به دست می آید. در واقع مالك این شماره با استفاده از فون واژه كاری می كند كه به خاطرسپاری شماره تماسش آسانتر شده و از شماره تلفن های دیگری كه با 0912 شروع شده متمایز شود.
در ستاره سیم می توانید با ورود به بخش فون واژه از امكاناتی مثل تبدیل فون واژه به شماره، فروش فون واژه و تبدیل شماره به فون واژه استفاده كنید. در رندترین هم قابلیت تبدیل فون واژه به شماره گنجانده شده و با وارد كردن فون واژه مورد نظرتان می توانید شماره متناظر آنرا تحویل بگیرید.
2


منبع:

1398/04/28
11:32:19
5.0 / 5
4572
تگهای خبر: اپل , خدمات , سامسونگ , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان