فرصت های استارتاپی اینترنت اشیا افزایش می یابد

فرصت های استارتاپی اینترنت اشیا افزایش می یابد می هاست: در امتداد انعقاد تفاهم نامه ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مركز تحقیقات اینترنت اشیا، سطح علمی كشور در حوزه اینترنت اشیا ارتقا می یابد.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، تفاهم نامه ای میان ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مركز تحقیقات اینترنت اشیا به منظور ارتقای سطح علمی كشور و اجرای بوت كمپ تابستانی اینترنت اشیا منعقد شد.
ارتقای سطح علمی كشور در زمینه اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، توانمندسازی فارغ التحصیلان و دانشجویان در جهت راه اندازی كسب و كارهای مرتبط، ایجاد فرصت های كار گروهی و استارتاپی در حین برگزاری بوت كمپ و فراهم سازی فرصت های كارآفرینی و پشتیبانی از گروه های كاربردی تشكیل شده در حین برگزاری بوت كمپ همچون اهداف تعریف شده در این تفاهم نامه است.
همین طور پوشش نیازهای فناورانه سازمان و شركت های ایرانی بوسیله پیاده سازی نمونه های كاربردی و عملیاتی، همكاری و مساعدت طرفین درجهت ارتقای آموزشی و نیز اتخاذ سیاست های مشترك جهت دستیابی به بالاترین معدل كاری از نظر اقتصادی و آموزشی از دیگر محورهای تعریف شده در این تفاهم نامه است.
تامین فضای برگزاری دوره شامل كلاس ها، كارگاه های كامپیوتر، سالن های تئوری، عملی، گروهی و سمیناری، امكان برگزاری بعضی از جلسات با حامیان در محل این ستاد، به كارگیری تمامی ابزارهای رسانه ای جهت تبلیغات یا اطلاع رسانی بوت كمپ و ارسال معرفی نامه جهت پشتیبانی از بوت كمپ به اسپانسر مورد نظر مجری و یا جهت تبلیغ در رسانه ازجمله تعهدات ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای اجرای این تفاهم نامه است.
همین طور ایجاد دبیرخانه موقت بوت كمپ و ارتباط با سازمان ها و شركت ها جهت هماهنگی برگزاری، تامین محتوای آموزشی دوره، تامین اساتید و ارزشیابی آنها طی دوره های آموزشی، تهیه و برگزاری آزمون های اختتام دوره های آموزشی، صدور گواهی یا كارنامه درانتها دوره آموزشی حداكثر تا یك ماه بعد از احراز قبولی و برگزاری جلسات توجیهی و گزارش دهی حین اجرای دوره در صورت نیاز مدیریت مركز آموزش همچون تعهدات مركز تحقیقات اینترنت اشیا است.
منبع:

1398/03/19
15:23:41
5.0 / 5
4552
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان