در افتتاح مركز مشترك نوآوری دانشگاه امیركبیر و بانك ملت مطرح شد

سهم ایران از گیم تقریبا صفر است

سهم ایران از گیم تقریبا صفر است می هاست: رئیس دانشكده ریاضی و علوم كامپیوتر دانشگاه صنعتی امیركبیر با بیان این كه مركز نوآوری دانشكده ریاضی و علوم كامپیوتر و بانك ملت در سه زمینه هوش، رباتیك و گیم فعالیت خواهند كرد، اظهار داشت: گیم هم اكنون چهارمین بیزینس بزرگ دنیاست و سهم ما بعنوان جمهوری اسلامی از این بیزینس تقریباً صفر است.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، دكتر محدث خراسانی امروز در افتتاحیه مركز نوآوری دانشكده ریاضی و علوم كامپیوتر دانشگاه صنعتی امیركبیر و بانك ملت اظهار داشت: بانك ها در یك محیط رقابتی تنگاتنگ به سمت نسل چهارم شدن پیش می روند. بانك های نسل چهارم بانك هایی رقابتی و ریسك پذیر هستند و برای رسیدن به اهداف خود نیازمند ارتباط با مراكز تحقیقاتی همچون دانشگاه ها هستند.

وی با اشاره به حركت دانشگاه ها در راه تبدیل شدن به دانشگاه های نسل سوم اظهار داشت: دانشگاه ها در یك محیط بسیار رقابتی به سمت نسل سوم شدن پیش می روند. دانشگاه های نسل سوم دانشگاه هایی كارآفرین هستند كه با صنعت ارتباط دارند. امروز افتتاحیه این مركز را جشن می گیریم و امیدواریم در پرتو آن به اهداف خود نزدیك شویم.

رئیس دانشكده ریاضی و علوم كامپیوتر امیركبیر درباره بانك ملت اظهار نمود: این بانك بانكی رقابتی و پیشتاز است و در حال حركت به سمت مشتری مداری است. دانشكده ریاضی دانشگاه امیركبیر هم در رتبه بندی شانگهای رتبه ۳۰۰ جهان را دارد و در رنكینگ ISC دانشكده ریاضی اول كشور است همین طور دانشكده علوم كامپیوتر امیركبیر بنابر رتبه بندی شانگهای در جایگاه ۲۰۰ جهان قرار گرفته است. امیدواریم این رویداد اتفاق مثبتی باشد كه به سمت نوآوری در امور بانكی پیش رود.
1397/12/14
15:08:43
5.0 / 5
4804
تگهای خبر: دانشگاه , صنعت , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان