آخرین وضعیت كارت های سوخت جا مانده در پست

۵۷ هزار كارت توزیع شد

۵۷ هزار كارت توزیع شد می هاست: توزیع ۹۲۴ هزار كارت سوخت متعلق به خودروهایی كه از سال ۱۳۹۳ تا سال ۱۳۹۷ شماره گذاری شده و طی این سال ها به دلایل مختلف به دست صاحبانشان نرسیده و در شركت پست جامانده بود، حالا از جانب این شركت درحال انجام است.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، با قطعی شدن بازگشت كارت سوخت، فرآیند ثبت نام كارت سوخت المثنی در بازه زمانی حدود یك ماهه، از سوم آذر تا اول دی ماه انجام شد و طبق آخرین آمار حدود سه میلیون نفر برای دریافت كارت سوخت المثنی ثبت نام كردند.

این كارت سوخت برخی خودروهایی بود كه سال های ۹۳ تا ۹۷ شماره گذاری شده بودند، به دست مالكان نرسیده و در شركت پست جا مانده بود. به همین دلیل، شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در اطلاعیه ای اعلام كرد: باتوجه به هماهنگی به عمل آمده با شركت پست جمهوری اسلامی ایران، مالكان كارت هوشمند سوخت خودرو و موتورسیكلت های شماره گذاری شده سال های ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷ كه قبل از این توسط پست توزیع و برگشت خورده است، می توانند به سایت اینترنتی شركت پست به نشانی (WWW.POST.IR) رجوع و با درج شماره VIN خودرو در بخش پیگیری كارت سوخت در سامانه "پیگیری مرسولات سازمانی" از آخرین وضعیت نحوه دریافت كارت سوخت خود آگاه شوند.

در این راستا، زیبا اسماعیلی - سخنگوی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی - با بیان این كه ۹۲۴ هزار كارت سوخت در شركت پست مانده است، به ایسنا اظهار داشت: تا كنون ۵۷ هزار كارت سوختی كه در شركت پست مانده بود، توزیع شده و این فرآیند توسط شركت پست به صورت روزانه در انجام است.

به گفته وی آدرس برخی مالكان طی این سال ها تغییر كرده و شركت پست درحال غربال اطلاعات است.

سخنگوی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در ادامه به این سوال كه دلیل این كه شركت پست از مالكان در ازای تحویل كارت سوختشان ۱۰ هزار تومان دریافت می كند، چیست، پاسخ داد: این هزینه صدور كارت و متعلق به شركت ملی پخش فرآورده های نفتی است.
1397/10/18
14:49:38
5.0 / 5
5258
تگهای خبر: اینترنت , سایت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان