معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران به ایسنا عنوان كرد

ابزارهای فشار و قدرت مانع نظارت بر تاكسی های اینترنتی

ابزارهای فشار و قدرت مانع نظارت بر تاكسی های اینترنتی می هاست: معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران به وجود ابزارهای قدرتی اشاره نمود كه مانع از تدوین دستورالعمل فعالیت تاكسی های اینترنتی میگردد.


محسن پورسیدآقایی در گفت وگو با ایسنا، در مورد سرانجام تدوین آئین نامه ای برای تاكسی های اینترنتی اظهار داشت: آیین نامه ای برای همه تاكسی های اینترنتی تدوین شده است كه برمبنای آن در مورد نحوه ستاندن مجوز، چگونگی نظارت و ضوابط فعالیت آنها دستورالعمل هایی مشخص شده است.
وی با اشاره به اینكه آیین نامه توسط معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران با مشاركت شورای عالی هماهنگی ترافیك شهرهای كشور تهیه شده و باید در این شورا به تصویب برسد، اشاره كرد: متأسفانه ابزارهای فشار و قدرتی وجود دارد كه جلوی كنترل و نظارت شهرداری بر شركت های تاكسی های اینترنتی را می گیرد.
پورسیدآقایی با اشاره به اینكه تدوین این آیین نامه 2 بار در دستور كار شورایعالی ترافیك قرار گرفته اما از دستور خارج شده است اظهار داشت: اما كماكان ما به دنبال وضع قوانین نظارت بر آنهاهستیم تا شهرداری بتواند كار قانونی خود در حوزه نظارت بر خودرو و رانندگان درون شهری را بزودی اجرایی كند.
وی در مورد احتمال سرپیچی تاكسی های اینترنتی از این آئین نامه اظهار داشت: اگر این آیین نامه در شورای عالی ترافیك كشور تصویب شود برای همه تاكسی های اینترنتی لازم الاجرا خواهد بود.1397/09/17
15:48:15
5.0 / 5
4872
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان