رئیس كمیسیون اینترنت نظام صنفی رایانه ای:

تولید مخابرات دیگری در كشور منطقی نیست

تولید مخابرات دیگری در كشور منطقی نیست می هاست: رئیس كمیسیون اینترنت و انتقال دیتای سازمان نصر اظهار داشت: تولید مخابرات دیگری در كشور منطقی نیست و باید رگولاتور وارد شود و نظارت كند تا از تبعات آتی آن جلوگیری كرد.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، نشست خبری كمیسیون اینترنت و انتقال دیتای سازمان نصر تهران برای بررسی مشكلات شركت های FCP با حضور اعضای سازمان نظام صنفی كامپیوتری تهران برگزار گردید.

محمدعلی یوسفی زاده -رئیس كمیسیون اینترنت و انتقال داده ها- تولید مخابرات دیگری در كشور را منطقی ندانست و با اشاره به اینكه طی سال ها با سرمایه گذاری های انجام شده تجهیزات و زیرساخت هایی در این بخش بوجود آمده است تصریح كرد« تولید یك اپراتور غالب دیگر درست نیست و باید رگولاتور وارد شود و نظارت كند تا از تبعات آتی آن جلوگیری كرد. رقابت است كه بازار را زنده نگاه می دارد و كیفیت را تضمین می نماید.

یوسفی زاده اظهار نمود: در بازار سرمایه شناخت دقیقی از مراحل مختلف صنعت فاوا وجود ندارد. صنایع قدیمی كه در بازار بورس حضور دارند، شناخته شده هستند. ولی معتقدیم فاوا برای همه جذابیت دارد. نیاز داریم با استراتژی و با فكر وارد بازار سرمایه شویم و فضای مثبتی را میان بازار بورس و شركت های فاوا تولید شود تا سرمایه های خرد را به سمت بهره وری و رشد بیشتر هدایت نماییم.

علی توسلی - نائب رئیس كمیسیون اینترنت و انتقال داده نصر تهران- هم اظهار داشت: بخش خصوصی با سرمایه گذاری بلندمدتی كه پس از پنج سال آینده سود آن را ببیند، مشكلی ندارد. نظارت رگولاتور می تواند ما را به سمت عرضه خدمات و سرویس ها و كیفیت آن ها متمركز كند.

در ادامه آزاد معروفی - رئیس كمیسیون شبكه سازمان نصر تهران- اظهار داشت: دولت با اتخاذ تصمیمات اشتباه در فروردین ماه و سپس در مرداد ماه عرصه را برای فعالان حوزه سخت افزار دشوار ساخته و ترخیص كالا در گمرك كشور با مشكلات عدیده ای مواجه شده است. این تصمیمات مانع از انجام كارها در بازار عرضه و تقاضا و تولید رانت برای گروهی از سودجویان شده است.

احسان بیات - عضو كمیسیون سخت افزار- هم خاطرنشان كرد: به صورت معمول عرضه و تقاضا تعیین كننده قیمت ها خواهد بود. ولی با اتخاذ تصمیمات نادرست و محاسبه مابه تفاوت قیمت ارز هر كالا در گمرك این مسئله را خدشه دار كرده است و سبب شده تا عرضه در بازار كاهش پیدا كند.

این خبر به روزرسانی می شود


1397/05/30
18:05:10
5.0 / 5
5080
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان