هوش مصنوعی به دنبال مچ گیری از كره شمالی!

هوش مصنوعی به دنبال مچ گیری از كره شمالی! می هاست: اخیرا پژوهشگران فعال در دانشگاه كارولینای شمالی دریافته اند كه فناوری هوش مصنوعی می تواند فعالیت های هسته ای مخفیانه و مشكوك بعضی از كشورها نظیر كره شمالی را شناسایی و ردیابی كند.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت Daily Mail، این روزها كه فناوری هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی از استقبال بی نظیری از جانب علاقمندان و محققان فعال در حوزه تكنولوژی مواجه و برخوردار شده است، توسط دانشمندان بسیاری در حوزه های مختلف مورد بررسی و بحث قرار گرفته است تا بتواند در امور دشوار و ناممكن به بشریت كمك نماید و جلوی خیلی از اتفاقات ناگوار را در جهان بگیرد.

حالا اخیرا گزارشی از جانب دانشمندان و پژوهشگران فعال در دانشگاه كارولینای شمالی انتشار یافته است كه نشان داده است آنها با طراحی و رسیدن به یك مدل محاسبه دقیق، فوق پیشرفته و متفاوت توانسته اند از فناوری هوش مصنوعی بهره گیری كنند و فعالیت و آزمایشات هسته ای مشكوك و مخفیانه را با بررسی دقیق تصاویر ماهواره ای و سایر ردیابی های اینترنتی تشخیص دهند.

آنها بر این باورند در صورتیكه طرح و ایده شان به مرحله نهایی و اجرایی برسد، می تواند به جلوگیری از جنگ های هسته ای در جهان بینجامد و فعالیت های مخفیانه خیلی از كشورها نظیر كره شمالی را متوقف نماید.

گفته می گردد وزارت امنیت هسته ای ملی ایالات متحده آمریكا كه تحت نظر وزارت انرژی این كشور فعالیت می كند، هم در این پروژه سرمایه گذاری های كلانی كرده است تا محققان مربوطه بتوانند به درستی فعالیت های زیرزمینی و مشكوك كشورهای جهان را شناسایی و ردیابی كرده و در صورت لزوم، به دولت آمریكا گزارش كنند و جامعه بین الملل هم با فعالیت های هسته ای مخفیانه آنها برخورد كند.1397/05/13
14:40:30
5.0 / 5
5283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان