افزودن موسیقی و فایل صوتی به استوری اینستاگرام

افزودن موسیقی و فایل صوتی به استوری اینستاگرام می هاست: اینستاگرام زین پس به شما اجازه می دهد تا فایل های صوتی و موسیقی های دلخواه را به استوری خود اضافه كنید.
به گزارش می هاست به نقل از خبر آنلاین، افزودن موسیقی درست مانند افزودن استیكر بوده و قبل و پس از ضبط ویدئویی استوری ها قابل انجام است.
كاربران هنگام دیدن استوری شما، موسیقی ضمیمه شده را خواهند شنید و همینطور با دیدن استیكر و عنوان آن، اطلاعات بیشتری را دریافت خواهند كرد.
هنگامی كه می خواهید به عكس یا ویدئو یك استیكر اضافه می كنید، آیكون موسیقی هم در كنار آن ظاهرشده و با رفتن روی فایل های موسیقی و جستجو برای آهنگ دلخواه، نهایتاً موسیقی موردنظر را انتخاب می كنید. جستجو بر مبنای موسیقی های محبوب، نوع موسیقی و... تعریف شده اند. موسیقی موردنظر پیش از اضافه شدن قابل شنیدن هستند و بعد انتخاب نهایی توسط كاربر صورت می گیرد.
اینستاگرام با بستن قرارداد با سونی، وارنر موزیك، یونیورسال و...فعلاً به صورت كد مخفی روی اندروید اجازه افزودن آنلاین موسیقی را هم به برخی كاربران داده كه بزودی شكل رسمی به خود می گیرد.
برای داشتن قابلیت جدید باید نسخه 51 اینستاگرام را داشته باشید و كاربران آی او اس در این زمینه ارجح بوده و نسخه اندروید هم بزودی قابل آپدیت خواهد بود.


56561397/04/09
22:14:21
5.0 / 5
4764
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان