آذری جهرمی:

دولت با كسی تعارف ندارد، اشد مجازات برای سوء استفاده كنندگان

دولت با كسی تعارف ندارد، اشد مجازات برای سوء استفاده كنندگان می هاست: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: باید با كسانی كه در موضوعات داخلی سوء بهره برده اند با اشد مجازات برخورد شود و پول هایی كه از جیب مردم رفته است برگردد.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد شهادت دكتر و بهشتی و هفتم تیر در مسجد جامع اردستان اظهار نمود: امروز كشور درگیر مسائل اقتصادی می باشد كه قبلا تجربه آن را داشته ایم.
وی اضافه كرد: این مردم از زمانی كه تصمیم گرفتند روی پای خود بایستند همواره با مشكلاتی مواجه بوده اند كه از مشكلات امروزه به مراتب سخت تر بوده است. مشكلاتی چون نهال نوپای جمهوری اسلامی درگیر یك جنگ ناجوانمردانه فی درخلال همه دنیا در یك طرف و ایران اسلامی در طرفه دیگر بوده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینكه همواره مردم و نظام اینگونه مشكلات را تجربه كرده است، اظهار داشت: این انقلاب با پشتوانه مردم از این مشكلات عبور كرده است. در یك طرف دشمنی وجود دارد كه امروز حرفش این است كه سلاح دفاعی نداشته باش و جبهه های جنگ را به مرزهای خودت بچسبان تا من راحتر بتوانم به تو تهاجم كنم. و از سوی دیگر كشوری است كه در این مورد هیچ گاه كوتاه نیامده است.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه دشمنی بدخواهان نظام كم كه نشده است بلكه افزون هم شده است، اظهار داشت: آن موضوعی كه مهم می باشد این است كه كشور ما در مقابل آن چكار كرده است؟
وی با اشاره به اینكه باید در این مسیر سخت به وعده الهی اعتقاد و توجه داشته باشیم، تصریح كرد: رویه های جاری كشور باید اصلاح گردد. با گفتار درمانی كه بحران مردم حل نمی گردد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: مشكل جدی در كشور وجود دارد و آن نقدینگی است كه مبحث نقدینگی مانند نارنجك ضامن كشیده است كه امروز با عنایت به شرایط روانی جامعه در بعضی از موارد عمل كرده است.
آذری جهرمی اضافه كرد: مردم تجربه كاهش ارزش ریال را از دوره قبل تحریم بخاطر دارند. تلاش همه هم این است كه نقدینگی خویش را بالا ببرند كه با خرید جنس خاصی همچون طلا گران می گردد.
وی با اشاره به اینكه عده ای در كشور بی نظمی مالی به بار آورده اند، اضافه كرد: عده ای ارز را با قیمت ۴۲۰۰ گرفته اند كه كالای مردم را تامین كنند كه قیمت ها افزایش پیدا نكند ولی متاسفانه در فضای روانی خودشان دامن می زنند و دوبرابر به مردم می فروشند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح كرد: این سوء استفاده ها سبب فساد در كشور می گردد. امروز گوشه ای از این فرایند را در موبایل مشاهده كردید كه راه آن این است كه تعارف های فساد گونه را كنار بگذاریم.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه باید با مردم شفاف صحبت نماییم، اضافه كرد: باید به مردم اظهار داشت كه چه كسانی در این ناآرامی دست داشته اند. بیش از ۱۵ میلیارد دلار ارز در كشور گرفته شده است كه ۲۲۰ میلیون در حوزه موبایل بوده است.
وی ادامه داد: آنهایی كه ارز گرفته اند برای واردات خودرو در كشور و سواستفاده كرده اند باید با آنها برخورد شود. دولت منابع خویش را در اختیار قرار داده است. اینجا اگر سكوت شود خیانت به نظام و انقلاب است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح كرد: در موضوعات داخلی كسانی كه سوء بهره برده اند در این شرایط باید به اشد مجازات برخورد شود. این دولت با كسی تعارفی ندارد. باید پول هایی كه از جیب مردم رفته است برگردد.
آذری جهرمی با اشاره به اینكه مردم تحمل سختی ها را دارند و همواره حمایت كرده اند، تصریح كرد: ان چیزی كه از داخل به ما ضربه می زند فساد است. البته شعار نباید بدهیم و بیشتر عمل نماییم به ملاحظاتی كه این پسر آن است و این مربوط به این گروه است نباید توجه كرد.
وی اضافه كرد: راه آخر این مورد ایستادگی است. دشمن ما هیچ گاه راضی نمی گردد یك كشور اسلامی به مردمش خدمت كند. نمونه آن نا آرامی هایی است كه در كشور ای عراق و افغانستان شاهد آن هستیم.1397/04/08
20:13:17
5.0 / 5
5145
تگهای خبر: ارتباطات , فناوری , موبایل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان