مشكل پردازنده های اینتل این دفعه در ویندوز ۱۰

مشكل پردازنده های اینتل این دفعه در ویندوز ۱۰ می هاست: خیلی از كاربران كامپیوتر اعلام نموده اند كه بعد از دریافت و نصب نسخه به روزرسانی شده ویندوز ۱۰، كامپیوتر هایشان با مشكل هنگ كردن مواجه شده است.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت دیجیتال ترندز، چندی قبل بود كه نسخه به روزرسانی سیستم عامل ویندوز ۱۰، موسوم به آپدیت بهاره، از جانب شركت مایكروسافت منتشر گردید. پس از آن خیلی از كاربران كامپیوتر های ویندوزی تصمیم گرفتند كه نسخه سیستم عامل خویش را به جدیدترین نسخه از ویندوز ۱۰ مجهز كنند. اما با گسترش دریافت، دانلود و نصب این آپدیت، به ترتیب گزارش هایی در خصوص مشكل كرش كردن و هنگ كردن كامپیوتر این دسته از كاربران منتشر گردید.

به نظر می رسد آن دسته از كامپیوتر هایی كه به پردازنده های اینتل مجهزند، در برابر دریافت نسخه جدید ویندوز ۱۰ واكنش نشان داده و نمی توانند همانند قبل عمل كنند.

مایكروسافت بعنوان شركت توسعه دهنده و عرضه دهنده سیستم عامل ویندوز، خویش را هر ساله به انتشار نسخه های جدید و به روزرسانی شده از ویندوز موظف می كند تا رضایت كاربرانش را بدست بیاورد و به همین ترتیب هر سال بهار، معمولا در ماه آوریل، تلاش می كند آپدیت جدیدش را در اختیار عموم كاربران قرار دهد.

اما حالا به روزرسانی آپدیت بهاره ۲۰۱۸ مایكروسافت برای كاربران ویندوزی دردسر آفرین شده و سبب شده گوگل كروم آن ها از كار بیفتد و كامپیوتر شان هم كرش كند.

مایكروسافت اخیرا اعلام نموده است كه متخصصان این شركت در حال كوشش برای عرضه و انتشار نسخه به روزرسانی شده و اصلاح شده ویندوز ۱۰ هستند تا مشكل این دسته از كاربران را برطرف كنند. مقرر است نسخه اصلاح شده در ایام آینده انتشار یافته و در اختیار كاربران قرار گیرد.
1397/02/25
15:36:25
5.0 / 5
5278
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان