رونمایی از اولین مركز رشد دانش بنیان حوزه هوافضا

رونمایی از اولین مركز رشد دانش بنیان حوزه هوافضا به گزارش می هاست اولین مركز رشد دانش بنیان حوزه هوافضا در راستای اشتغال زایی و ترویج فناوری هوایی افتتاح می گردد.به گزارش می هاست به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین مركز رشد دانش بنیان حوزه هوافضا با هدف اجرایی سازی تفاهم نامه چهار جانبه راه اندازی می شود.
این مركز، نماد همكاری مؤثر و هدفمند سازمان های مختلف خواهد بود و در تلاش است تا از جنبه های مختلفی مانند «اشتغال زایی و ترویج فناوری هوایی در میان اقشار مختلف جامعه به خصوص دانش آموزان» و «تربیت نیروی انسانی كارآفرین و متخصص برای آینده صنعت هوایی»، زیرساخت مناسبی را برای اجرای مأموریت خود فراهم آورد.
طبق سند جامع توسعه هوافضای كشور، ستاد صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی، وظیفه «سیاست گذاری اجرایی»، «راهبری»، «هماهنگی» و «ایجاد ارتباطات بین دستگاهی لازم» برای گسترش فناوری و صنایع دانش بنیان در حوزه هوایی و هوانوردی در چارچوب این سند را بر عهده دارد.
در همین راستا، تلاش های این ستاد منجر به انعقاد تفاهم نامه بین دستگاهی شده كه مركز رشد دانش بنیان خلاقیت برتر، بازوی اجرایی این تفاهم نامه خواهد بود.
 

1396/06/20
14:30:14
5.0 / 5
5117
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان