ایرانسل اعلام كرد:

صورت حساب های دیجیتال جایگزین قبض های كاغذی می شوند

صورت حساب های دیجیتال جایگزین قبض های كاغذی می شوند می هاست: ایرانسل استفاده از طریق هكارهای متنوع و نوین دیجیتال برای اطلاع از صورت حساب های خطوط دائمی را به جای دریافت قبض های كاغذی به مشتركان خود پیشنهاد می دهد.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام ایرانسل، پیشنهاد استفاده از شیوه های دیجیتال دریافت صورت حساب های مشتركان با هدف حفاظت از محیط زیست و در جهت مسئولیت های اجتماعی كه ایرانسل همواره به آن پایبند بوده، عرضه شده، از این رو ایرانسل پیشنهاد كرده كه مشتركان خطوط دائمی با پیوستن به كمپین عدم استفاده از صورت‎ حساب های كاغذی از راهكارهای متنوع و نوین دیجیتال بهره بگیرند و از این طریق سهمی در جلوگیری از قطع بی رویه درختان داشته باشند.

ایرانسل بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری پیش از این هم برای دریافت صورت حساب های خلاصه یا كامل مشتركان خود مسیرهای جایگزین استفاده از نرم افزار كاربردی و نسخه وب «ایرانسل من»، پست الكترونیكی و پیامك را معرفی كرده است. همینطور مشتركان خطوط دائمی می توانند با وارد كردن كد دستوری #۲*۱*۵۵۵* از میزان بدهی خود آگاه شوند.

مشتركان سیم كارت های دائمی ایرانسل كه تا پیش از این نسخه كاغذی صورت حساب خویش را دریافت می كردند می توانند با رجوع به نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» دریافت صورت حساب كاغذی را لغو و یا با ارسال عدد ۱ به ۲۴۶۵ انصراف خویش را از دریافت صورت حساب كاغذی اعلام كنند.

مشتركان خطوط دائمی ایرانسل با مشاركت در این طرح علاوه بر جلوگیری از مصرف كاغذ و قطع بی رویه درختان از ۲ گیگا بایت اینترنت با ترافیك مجانی یك ماهه بهره مند می شوند.
ایرانسل در جهت كسب رضایت مشتركان دائمی خود پیش از این در تیرماه سال جاری تعرفه مكالمه سیم كارت های دائمی خود به ازای هر دقیقه ۳۳۳ ریال كاهش داده بود.1396/12/15
14:20:02
5.0 / 5
5401
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان