ارتقای نسخه های اولیه ویندوز ۱۰

ارتقای نسخه های اولیه ویندوز ۱۰ به گزارش می هاست شركت مایكروسافت از بروزرسانی نسخه اولیه ویندوز ده خبر داده است.


مایكروسافت در پستی در وبلاگ خود تأیید كرد كه كاربران نسخه های اولیه ویندوز ۱۰ به زودی از طرف این شركت پیغام هایی برای ارتقای دستگاه های خود دریافت خواهند كرد. این پاپ آپ كه به كاربران نمایش داده خواهد شد، به آن ها برای ارتقای سیستم عامل خود به آخرین نسخه به روز رسانی كریترز ویندوز ۱۰ هشدار خواهد داد. در ادامه با وینفون همراه باشید.
 
 
مایكروسافت می گوید كه نسخه اولیه ویندوز ۱۰ پس از رسیدن به پایان زمان سرویس دهی، هیچ گونه به روز رسانی امنیتی دریافت نمی كند. این شركت می گوید كه برای اطمینان از امنیت كاربران كامپیوتر، به آن ها توصیه می كند كه همیشه به روز باشند تا تحت تاثیر نرم افزارهای مخرب و ویروس ها قرار نگیرند.
 
این حركت غول ردموندی پس از حمله اخیر باج افزار WannaCry كه بیش از ۲۰۰،۰۰۰ رایانه شخصی در سراسر جهان، كه عمدتا دارای نسخه های اولیه ویندوز بودند را  مورد حمله قرار داد، اتخاذ شده است. با این حال كاربران ویندوز ۱۰ تحت تاثیر حمله اخیر Ransomware قرار نگرفته اند.
 
این شركت اظهار داشته است:
 
“در هر به روز رسانی شامل ویژگی ویندوز، ما آخرین فناوری امنیتی را به عمق سیستم عامل می بریم و ویژگی امنیت لایه به لایه را ارائه می دهیم كه از تاثیر گذاشتن كل بدافزارها روی دستگاه شما جلوگیری می كند. در هر به روز رسانی كیفی ماهانه، ما یك لایه امنیتی دیگر اضافه می كنیم كه نرم افزارهای مخرب در حال ظهور و تغییرات آن ها را پیگیری می كند تا سیستم ها را در مقابل تهدیدات در حال تغییر و تحول ایمن تر كند.
این شركت قصد دارد به كاربرانی كه هنوز نسخه های اولیه ویندوز ۱۰ را در اختیار دارند به منظور ارتقا به آخرین نسخه هشدار دهد، زیرا بسیاری از كاربران كامپیوتر این به روز رسانی های جدید را نادیده می گیرند و كامپیوترهای شخصی خود را در معرض خطر بدافزار و ویروس ها قرار می دهند.
 
این شركت در پست وبلاگی خود به كاربران یادآوری كرده است كه نسخه اول ویندوز ۱۰ به پایان زمان سرویس دهی رسیده است، كه البته كاربران هنوز هم می توانند از این نسخه استفاده كنند، اما هیچ گونه به روز رسانی كیفی ماهیانه جدید كه شامل حفاظت از تهدیدات امنیتی است را دریافت نخواهند كرد.
 
مایكروسافت همچنین اظهار داشته هر چند كه كاربران به دریافت آخرین نسخه ویندوز ۱۰ تشویق خواهند شد، اما این تنها یك پیشنهاد ارتقا برای كاربران است و كاربران هر زمان كه خودشان دوست داشته باشند می توانند اقدام به دریافت به روز رسانی كنند.
1396/04/14
01:01:26
5.0 / 5
5416
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان