پیش فروش مدلهای گران تر آیفون ۱۵ کولاک کرد

پیش فروش مدلهای گران تر آیفون ۱۵ کولاک کرد می هاست: به گزارش می هاست، زمان تحویل آیفون ۱۵ پرو برای بعضی پیکربندی ها، به نوامبر رسید که نشان دهنده تقاضای قوی برای مدلهای رده بالای این گوشی جدید است.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، چهار مدل آیفون ۱۵، از روز جمعه برای پیش فروش در بیشتر از ۴۰ کشور، موجود شدند. زمان تحویل مدل آیفون ۱۵ پرو مکس در آمریکا که قیمت آن از ۱۱۹۹ دلار آغاز می شود، به سرعت از ۲۲ سپتامبر، به اواسط نوامبر به تاخیر افتاد.

زمان تحویل برای مدلهای آیفون پرو مکس آبی و سیاه، تا ۱۶ اکتبر رسید، در حالیکه زمان تحویل مدلهای طبیعی و سفید، تا ۱۳ نوامبر به تاخیر افتادند. این تاخیر شامل مدلهای آیفون ۱۵ پرو مکس با حافظه های مختلف می شود.

تحلیلگران، سرمایه گذاران و طرفداران اپل، همواره از تاخیرها در زمان تحویل گوشی جدید، برای ارزیابی محبوبیت آن بهره برده اند. اما این علم دقیقی نیست چونکه مشکلات زنجیره تأمین و مسائل لجستیکی می تواند به اندازه تقاضا، روی زمان تحویل تأثیر بگذارد. اما تاخیرهای روز جمعه نشان داد که اپل، شاهد تقاضای مطلوب برای گوشی های آیفون در بازارهای خود همچون چین خواهد بود.

آیفون ۵۰ درصد از فروش اپل را تشکیل می دهد و این شرکت روی گوشی جدید برای معکوس کردن روند کاهش فروش در سه فصل گذشته، حساب می کند.

زمان تحویل گوشی در چین تا نوامبر برای همه مدلهای آیفون ۱۵ پرو مکس به تاخیر افتاد، در حالیکه مدلهای آیفون ۱۵ پرو، سه تا چهار هفته زمان انتظار دارند. پلت فرم میتوآن چین، ظرف مدت ۳۰ دقیقه بعد از آغاز ثبت پیش سفارش، ۲۷.۵ میلیون دلار سفارش برای آیفون ۱۵ ثبت نمود.

کانادا زمان انتشار شش تا هفت هفته ای برای دریافت آیفون ۱۵ پرو مکس خواهد داشت، در حالیکه در استرالیا، ژاپن، انگلیس، هند، کانادا، فرانسه و آلمان، این تاخیر حداکثر هشت هفته برای مدل تیتانیوم طبیعی آیفون ۱۵ پرو مکس است. تاخیر در زمان تحویل، در صورت افزایش پیش سفارشها، امکان دارد افزایش بیشتری پیدا کند.

خریداران آیفون ۱۵ پرو که صفحه کوچکتری دارد هم با تاخیر در زمان تحویل روبرو هستند که شامل همه رنگ ها و برخی از ظرفیتهای حافظه این گوشی می شود. زمان انتظار برای این گوشی که قیمت آن از ۹۹۹ دلار آغاز می شود، تا ۲۳ اکتبر در آمریکا رسید. در بین مدلهای پایین تر آیفون ۱۵، تنها مدل آیفون ۱۵ پلاس صورتی در همه ظرفیتهای حافظه، با تاخیر در تحویل روبروست.

زمان تحویل به تاخیر افتاده شامل تحویل به خانه مشتریان است و دوستداران آیفون در صورت رفتن به فروشگاه ها، امکان دارد شانس بیشتری برای خرید داشته باشند.

آیفون ۱۵ پرو مکس، ۱۰۰ دلار گرانتر از مدل قبلی است که سال قبل معرفی شده بود و پیش سفارش های آن نشان داده است که استراتژی قیمت گذاری اپل، سبب از دست رفتن مشتریان نشده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، لاین آیفون ۱۵ پرو، نسبت به مدلهای سال گذشته، ارتقاهای قابل توجهی داشته و یک قاب تیتانیومی، زوم بهبود یافته دوربین و پردازش سریعتر با استفاده از معماری سه نانومتری دارد.
1402/06/27
11:21:27
0.0 / 5
260
تگهای خبر: آیفون , اپل , دوربین , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان