آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

فدرال رزرو افت بیت کوین را رقم زد

فدرال رزرو افت بیت کوین را رقم زد می هاست: به گزارش می هاست، ارزش بیتکوین در جلسه معاملاتی ۲۴ ساعته روز گذشته خود حدود دو درصد کاهش پیدا کرد و تمام سودهای کسب شده روز پنج شنبه را بعد از گزارش جی پی مورگان در مورد بررسی توکن های سپرده مبتنی بر بلاک چین بعنوان چاره ای بهتر برای تراکنش های فرامرزی را بازگرداند.


به گزارش می هاست به نقل از کریپتو، اتریوم و دوج کوین هم همزمان با بیتکوین معاملات کمتری را شاهد بودند، در حالیکه هر سه کریپتو به حرکت در امتداد الگوهای مثلثی ادامه دادند. باآنکه شکل گیری مثلث برای بیتکوین، اتریوم و دوج کوین نزولی است، بیتکوین، رهبر کریپتو، واگرایی صعودی بوجود آورده است که نشان داده است حرکت به سمت صعودی می تواند در افق بیتکوین مشاهده شود.
واگرایی صعودی زمانی رخ می دهد که یک سهم در یک بازه زمانی خاص، یک سری از پایین ترین قیمتها را ایجاد نماید، در حالیکه نوسان گر شاخص قدرت نسبی (RSI) یک سری پایین های بالاتر را بوجود می آورد. واگرایی نشان داده است که گاوها درحال بازیابی کنترل هستند و می تواند نشانگر معکوس قریب الوقوع روند نزولی باشد.
واگرایی ها زمانی بهتر مورد استفاده قرار می گیرند که با سیگنال ها و الگوهای دیگر در نمودار سهام یا کریپتو ترکیب شوند چونکه فقط وجود واگرایی نشان نمی دهد که چه زمانی یک برگشت احتمالی رخ می دهد.
با بررسی نمودار بیتکوین در می یابیم که بیتکوین در یک مثلث نزولی معامله می شود و یک سری از اوج های پایین تر را بوجود می آورد اما پایین ترین حد خویش را نزدیک به مرز ۲۵هزار و ۳۵۰ دلار نگه می دارد. این الگو کاهشی است چونکه هر بار که بیتکوین به آن سطح سقوط می کند ضعیف و سبب می شود خرس ها راحتتر قیمت را پایین بیاورند.
در همین حال، شاخص قدرت نسبی بیتکوین یک سری از پایین ترین سطح ها را بوجود آورده که سبب ایجاد واگرایی صعودی متوسط شده است. برای اصلاح این واگرایی، قیمت بیتکوین در نهایت باید افزایش یابد که می تواند سبب شود کریپتو به صورت صعودی از مثلث جدا شود.
اتریوم و دوج کوین در الگوهای مثلثی متقارن معامله می شوند و مجموعه ای از اوج ها و پایین ترین قیمتها را می سازند. این دو ارز دیجیتال مقرر است به ترتیب در ۱۳ و ۱۲ سپتامبر به راس مثلث ها برسند که نشان داده است حرکت بزرگتر به سمت صعودی یا نزولی احیانا پیش از این تاریخ ها صورت می گیرد.
اگر اتریوم و دوج کوین به معاملات جانبی خود ادامه دهند یا با حجم کمتر از حد متوسط از مثلث به سمت بالا یا پایین بروند، این الگو نفی می شود و معامله گران فنی می توانند منتظر شکل گیری الگوهای بعدی باشند.
کریپتوها با کاهش حجم معامله می شوند که نشان داده است افزایش حجم امکان دارد در افق باشد و به معامله گران این امکان را می دهد تا جهت آینده را بسنجند.
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال هم اکنون ۱.۰۴ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۹۹ درصد کمتر شده است. هم اکنون ۴۸.۳۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۲۴ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲.۰۵ میلیارد دلار است که ۱۱.۹۳ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۲.۱۸میلیارد دلار است که ۹.۸۹ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه های پایدار حالا ۲۰.۷ میلیارد دلار است که ۹۳.۸۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۰۱ دقیقه به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۵ هزار و ۸۵۶.۸۷ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۶۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۷ درصد افزایش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۶۳۲.۷۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۷ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۰.۹۹۹۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۴- بایننس کوین
قیمت: ۲۱۴.۸۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۲۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۷ درصد افزایش
۵- ریپل
قیمت: ۰.۵۰۲۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۸ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۹۴ درصد افزایش
۶- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۷ - دوج کوین
قیمت: ۰.۰۶۳۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۰.۲۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۷ درصد کاهش
۸- کاردانو
قیمت: ۰.۲۵۴۹ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۲ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۷ درصد کاهش
۹- سولانا
قیمت: ۱۹.۵۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۹ درصد کاهش
۱۰ - پولکا دوت
قیمت: ۴.۲۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۹ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۵۳ درصد افزایش1402/06/19
11:54:27
0.0 / 5
236
تگهای خبر: دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان