در آستانه مهلت نهایی ایلان ماسك

مبادله سهام توییتر در بازار نیویورک متوقف گردید

مبادله سهام توییتر در بازار نیویورک متوقف گردید می هاست: با نزدیک شدن به مهلت نهایی 28 اکتبر که دادگاه برای تکمیل قرارداد 44 میلیارد دلاری خرید توییتر توسط ایلان ماسک تعیین کرده است، مبادله سهام توییتر در بورس نیویورک از جمعه متوقف خواهد شد.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، ایلان ماسک که پولدارترین مرد جهان است، روز چهارشنبه به دفتر مرکزی توییتر در سانفرانسیسکو رفت و با درج عنوان رییس توییتر در پروفایلش، خودرا رییس این شرکت معرفی نمود.

یک قاضی دِلاویر فرمان داده است شکایت توییتر مقابل ایلان ماسک متوقف شود و به این میلیاردر تا ۲۸ اکتبر برای نهایی کردن قرارداد، فرصت داده است. رویترز روز سه شنبه گزارش کرده بود که سرمایه گذارانی شامل سکویا کپیتال، بایننس، سازمان سرمایه گذاری قطر و دیگران، اسنادی را از وکلای ماسک برای تعهد تامین مالی دریافت نمودند.

تکمیل قرارداد خرید، به شکایت توییتر که به همراه سرمایه گذاران انتظار دارد این توافق برمبنای قیمت اولیه ۵۴.۲۰ دلار برای هر سهم این شرکت، تکمیل شود، پایان می دهد.

سهام توییتر در اوایل معاملات روز پنج شنبه حدود یک درصد بالا رفته و به ۵۳.۹۴ دلار رسیده بود.

ایلان ماسک هفته گذشته گفته بود از خرید توییتر هیجان زده است هر چند که او و سرمایه گذاران دیگر برای این شرکت شبکه اجتماعی، پول اضافی پرداخت کرده اند. ماسک، توییتر را دارایی توصیف کرد که برای مدت طولانی سرزندگی نداشت و اظهار داشت: واضح است که من و سرمایه گذاران دیگر حالا پول اضافی برای خرید توییتر پرداخت می نماییم. اما پتانسیل بلندمدتی که توییتر دارد، از نظر من، از ارزش فعلی آن بسیار بزرگتر است. واشنگتن پست پنجشنبه گذشته گزارش کرده بود ایلان ماسک به سرمایه گذاران در قرارداد خرید توییتر گفته است می خواهد از شر ۷۵ درصد ۷۵۰۰ کارمند توییتر خلاص شود. با این وجود، مالک توییتر هر کسی باشد، تعدیل کارمندان در ماه های آتی پیش بینی می شود برای اینکه مدیریت فعلی توییتر می خواهد میزان دستمزد پرداختی را تا آخر سال آینده ۸۰۰ میلیون دلار کم کند که به مدلول تعدیل یک چهارم از کارکنان شرکت خواهد بود.

بر اساس گزارش رویترز، ارزش سهام توییتر حدود ۶۵ درصد از پایین ترین رکورد چهار ماهه ای که در ژوئیه ثبت کرده بود، رشد کرده است.
1401/08/07
08:00:44
0.0 / 5
305
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان