کنفرانس مهندسی برق ایران با حضور و حمایت ایرانسل

کنفرانس مهندسی برق ایران با حضور و حمایت ایرانسل سی امین کنفرانس مهندسی برق ایران، امسال نیز همچون دوره‌ی گذشته، با مشارکت و حضور ایرانسل بعنوان حامی اصلی، انجام می شود. ایرانسل در این کنفرانس، به انتقال تجربیات خود درباره‌ی پیشتازی در حوزه هایی همچون راه اندازی 5G می پردازد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این کنفرانس در محورهای الکترونیک، قدرت، کنترل، صنعت برق، کامپیوتر، مخابرات و مهندسی پزشکی، توسط انجمن علوم مهندسی برق ایران و دبیرخانه دائمی کنفرانس در دانشگاه امیرکبیر، از ۲۷ تا ۲۹ اردبیهشت ۱۴۰۱ برگزار می گردد و با سخنرانی دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، خاتمه می یابد.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران و اولین ارائه دهنده‌ی 5G در ایران، با هدف شناسایی و تشویق ایده های نوآورانه در صنعت برق و ارتباطات، بحث و تبادل نظر و انتقال تجربه در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات مبتنی بر تکنولوژی های نوین تلفن همراه مانند خدمات 5G، ارائه‌ی خدمات زندگی هوشمند مبتنی بر تکنولوژی اینترنت اشیا، تجربه های راه اندازی مرکز نوآوری ایرانسل و فعالیت در زمینه‌ی نوآوری، تحقیق و توسعه و آموزش و نیز ارائه‌ی مزیت ها و توانمندی های خود برای جذب فارغ التحصیلان نخبه‌ی دانشگاهی، در این کنفرانس حضور دارد.
ایرانسل با تمرکز بر مدیریت زیست بوم دیجیتال خود و سرمایه گذاری بر روی نسل پنجم، هوش مصنوعی، اَبَرداده و رایانش ابری، در تلاش است با کمک به سازمان ها و شرکتها در صنایع مختلف و خلق ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری موثر در تحول دیجیتال برای پیشرفت کشور باشد.
در این کنفرانس که با هدف گسترش دانش فنی در گرایش های مختلف مهندسی برق، بوسیله ایجاد محیطی برای تبادل نظر علمی و تخصصی، ارائه آخرین یافته های تحقیقاتی و همین طور تشویق پژوهشگران برنامه ریزی شده است، برنامه های جنبی شامل میزگرد تخصصی و کارگاه های آموزشی نیز انجام می شود.
دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت، در اختتامیه‌ی این کنفرانس، سخنرانی می کند.
همچنین مدیران ایرانسل با حضور در پنل تخصصی برنامه ریزی شده در قالب این کنفرانس، با حاضران به بحث و تبادل نظر می پردازند.
اطلاعات بیشتر درباره‌ی سی امین کنفرانس مهندسی برق ایران، در وب سایت این کنفرانس به آدرس iceeconf.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

1401/03/06
11:30:24
0.0 / 5
178
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان