دومین رویداد ایرانسل پیچ با محوریت استارتاپ های استان اصفهان انجام شد

دومین رویداد ایرانسل پیچ با محوریت استارتاپ های استان اصفهان انجام شد می هاست: دومین رویداد «ایرانسل پیچ (Irancell Pitch)» با حضور تعدادی از استارتاپ ها و شرکت های خلاق استان اصفهان اجرا شد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دومین رویداد ایرانسل پیچ با محوریت تیم های استارتاپی و شرکتهای خلاق استان اصفهان، شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰، در «مرکز نوآوری ایرانسل»، واقع در «ایستگاه نوآوری شریف» تهران، با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار گردید.
در این رویداد، تیم های استارتاپی و شرکتهای دانش بنیان دعوت شده، محصول و خدمت نوآورانه خودرا با هدف ایجاد زنجیره‌ی ارزشی جدید بر بسترهای فعلی ایرانسل، در حضور داوران ارائه کردند.
شرکت های نوآور و استارتاپ های خلاقِ برگزیده، به منظور ایجاد مدلهای کسب وکاری جدید و توسعه زنجیره ارزش ایرانسل، با رویکرد توسعه مشارکت فناورانه (DTC)، مورد حمایت مرکز نوآوری ایرانسل قرار می گیرند تا فرصت رشد و توسعه ی بازار برای آنها فراهم گردد.
نخستین رویداد ایرانسل پیچ، ۱۱ مهر ۱۴۰۰، با همکاری پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی شریف و با حضور شرکتهای فناور و تیم های استارتاپی منتخب ناحیه‌ی نوآوری شریف، در مرکز نوآوری ایرانسل برگزار شده بود.
رویداد «ایرانسل پیچ» با هدف انتخاب استارتاپ های برپایه فناوری های نوین و شرکتهای دانش بنیانِ فناور و پشتیبانی از آنها جهت توسعه بازار، توسط مجموعه‌ی «ایرانسل لبز (Irancell Labs)» در مرکز نوآوری ایرانسل، واقع در «ایستگاه نوآوری شریف»، برگزار شده است.
مرکز نوآوری ایرانسل، در چارچوب مجموعه‌ی «ایرانسل لبز (Irancell Labs)» و با هدف فرصت آفرینی در زمینه‌ی فناوری های برتر، به منظور خلق ارزش، رفاه انسان ها و توسعه ی سبک زندگی دیجیتال تشکیل شده است.
از مهم ترین زمینه های مورد حمایت مرکز نوآوری ایرانسل، میتوان به خدمات سبک زندگی دیجیتال، سلامت دیجیتال، خدمات مبتنی بر مکان، رایانش ابری، فینتک، هوش مصنوعی، بازاریابی دیجیتال و ویدیوی درخواستی (VoD) اشاره نمود.
مجموعه‌ی ایرانسل لبز، از سال ۱۳۹۸، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعه‌ی دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپ ها و شرکتهای فناور و با مأموریت انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی در زمینه‌ی شبکه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، شامل دانشگاه ها، شرکتهای دانش بنیان، استارتاپ ها و شرکتهای فناور، با هدف تامین نیازمندی های بازار ICT تأسیس شده است.
چشم انداز این مجموعه، پیشگام بودن در توسعه ی منابع انسانی و زیرساخت های تحقیقاتی اقتصاد دانش بنیان در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه بالاترین شرکت ملی در زمینه‌ی خلق محصولات و خدمات این حوزه است و «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل»، همچون بخش های اصلی آن هستند.
ایرانسل، اولین ارائه دهنده‌ی 5G در ایران، با راه اندازی مرکز نوآوری، در پی حرکت در راه گسترش خدمات متنوع و توسعه ی سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با استفاده از فناوری های برتر در حوزه های مختلف، خلق ارزش کند.
پارک های علم و فناوری و شتاب دهنده های علاقه مند، می توانند جهت شرکت در رویدادهای آتی ایرانسل پیچ، با ایمیل ilabs@mtnirancell.ir در ارتباط باشند.


منبع:

1400/09/22
12:48:01
0.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان