گیمین 2021 دانشگاه شریف در آذر ماه 1400

گیمین 2021 دانشگاه شریف در آذر ماه 1400 می هاست: گیمین 2021، پنجمین دوره از بزرگترین رویداد دانشجویی کشور درحوزه زنجیره تامین و طراحی کسب وکار زیر نظر دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه شریف در نیمه دوم آذرماه سال 1400 بصورت آنلاین برگزار خواهدشد. رویداد گیمین، هرساله با حضور صدها شرکت کننده، که اکثریت آنها را دانشجویان رشته مهندسی صنایع و رشته مدیریت دانشگاه های کل کشور می سازند، انجام می شود.
گیمین با دید آموزش و ایجاد فرصتی برای کسب تجربه در قالب بازی برگزار شده است. این رویداد علاوه بر ایجاد فضایی مناسب برای کسب و انتقال تجربه، فضایی مهیج را در طول دو روز با امکان مشارکت و یادگیری کار تیمی به شرکت کنندگان ارائه می دهد. شرکت کنندگان در گیمین بعد از ثبت نام در این رویداد، به دوره های آموزشی متنوع و کاربردی، بصورت رایگان دسترسی خواهندداشت. این آموزش ها نه فقط در مدت زمان دو روزهٔ بازی می تواند برای آنها مفید باشد، بلکه در ادامهٔ مسیر شغلی افراد شرکت کننده نیز می تواند موثر واقع شود.
تیم اول برگزیده گیمین ۲۰۲۱، برنده ۲۵۰ میلیون ریال، تیم دوم برندهٔ ۲۰۰ میلیون ریال و تیم سوم برندهٔ ۱۵۰ میلیون ریال جایزه خواهدشد. علاوه بر سه تیم برنده، جایزه های دیگری نیز برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.
گیمین ۲۰۲۱ بصورت بین المللی برگزار می شود
گیمین در دوره های گذشته تنها از کشور ایران شرکت کننده می پذیرفت؛ اما در پنجمین دوره از این رویداد در سال ۱۴۰۰، بصورت بین المللی برگزار می گردد و شاهد شرکت کنندگانی از تمام کشورهای دنیا خواهیم بود. علاقه مندان به شرکت در این رویداد می توانند برای ثبت نام بوسیله این لینک اقدام نمایند.( https: //gamein.ie.sharif.ir )
همچنین در صورتیکه مشتاق بازدید حضوری از برگزاری رویداد گیمین هستید، از شما دعوت می شود در تاریخ ۲۵ و ۲۶ آذرماه سال ۱۴۰۰، در بازار بزرگ ایران حضور پیدا کنید. در این روز تیم اجرائی و برگزارکنندگان گیمین بصورت حضوری در ایرانمال حضور خواهندداشت. حامیان برگزاری گیمین دانشگاه شریف
رویداد گیمین ۲۰۲۱، با حمایت خیلی از سازمان های موفق و مطرح کشور فعالیت خودرا پیش می برد. هولدینگ سرمایه گذاری «آژند پردازش»، مجموعه «بامن»، «اسنوا»، «هایپ»، «کاله (سولیکو)»، «بازار بزرگ ایران»، «یکتانت»، «کروز»، «سنجمان» و...، همگی از برندهای مطرح کشور هستند که از این رویداد بزرگ حمایت می کنند.


منبع:

1400/09/11
23:34:28
0.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان