شاتل موبایل فناوری انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان را در 7 استان دیگر پیاده سازی کرد

شاتل موبایل فناوری انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان را در 7 استان دیگر پیاده سازی کرد با پیاده سازی قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی» در استان خوزستان و بعد از بررسی بازخوردهای مشترکین سیمکارت های هوشمند شاتل موبایل در این استان، این توانایی در 7 استان خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، گیلان، مازندران و آذربایجان غربی نیز بطور آزمایشی افتتاح شد. این خدمت برای اولین بار در ایران هفته گذشته توسط شاتل موبایل راه اندازی شده بود.به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، در کنار پیاده سازی فاز جدید هوشمندی سیمکارت های شاتل موبایل و همزمان با افزایش قابلیت ها و دقت این فناوری نوآورانه، با راه اندازی قابلیت «انتخاب دستی شبکه رادیویی» در 8 استان کشور، مشترکین سیمکارت های هوشمند شاتل موبایل در این استانها امکان استعلام وضعیت اتصال شبکه رادیویی، تغییر و انتخاب دستی شبکه رادیویی میزبان و فعالسازی مجدد انتخاب هوشمند شبکه را تنها بوسیله شماره گیری کددستوری #۸*۱* خواهند داشت.
بر این اساس، مشترکین این استانها از این پس قادر خواهند بود به امکان استعلام وضعیت شبکه ای که به آن متصل هستند با شماره گیری مستقیم کد دستوری #۱*۸*۱*، به قابلیت انتخاب و تغییر دستی شبکه رادیویی مورد نظر بین هر سه شبکه رادیویی اصلی کشور با شماره گیری مستقیم کد دستوری #۲*۸*۱* و به فعالسازی مجدد انتخاب هوشمند، با شماره گیری مستقیم کد دستوری #۳*۸*۱* دسترسی داشته باشند. در صورت انتخاب شبکه رادیویی میزبان بصورت دستی در استانهای نامبرده، با خروج مشترک از شهر محل سکونت و یا در صورت کاهش فناوری شبکه انتخابی، قابلیت انتخاب هوشمند مجدد بصورت خودکار فعال شده و بهترین پوشش شبکه برای مشترک انتخاب خواهد شد.
گفتنی ست شاتل موبایل به زودی این توانایی جدید را در سایر استانهای کشور نیز پیاده­ سازی خواهدنمود.
شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور است که امکان اتصال هوشمند و خودکار به سه شبکه رادیویی تلفن همراه کشور را فراهم نموده است. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباب سیم کارت های هوشمند شاتل موبایل با پوشش سراسری 3G و 4G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.

1400/09/03
14:34:12
0.0 / 5
231
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان