همراه بانک صادرات ایران را تنها از سایت رسمی دانلود کنید

همراه بانک صادرات ایران را تنها از سایت رسمی دانلود کنید به گزارش می هاست ؛ /> <meta name=؛thumbnail؛ itemprop=؛thumbnailUrl؛ content=؛https: //media.khabaronline.ir/d/2021/11/09/1/5625475.jpg​نسخه ۲.۱ جدید همراه بانک صادرات ایران به صورت مجانی در سایت رسمی بانک به نشانی www.bsi.ir قابل نصب است و از مشتریان و کاربران درخواست می شود جهت استفاده از خدمات این نرم افزار به سایت بانک رجوع کنند.
نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران با ۱۳ تغییر جدید از راه پایگاه اطلاع رسانی این بانک و به صورت مجانی روی گوشیهای تلفن همراه اندروید و ios قابل نصب است. بنابراین از کاربران درخواست می شود برای نصب و استفاده از آن به نشانی اصلی سایت بانک رجوع کنند.
اخیرا مشاهده شده که برخی فروشگاه های اینترنتی همچون Google play نسخه جعلی همراه بانک صادرات ایران را به جای نسخه حقیقی معرفی کرده و در برابر دریافت وجه، امکان نصب نرم افزار جعلی را فراهم آورده اند که با دریافت اطلاعات حساب کاربران از این اطلاعات سوءاستفاده می شود.
نسخه اصلی نرم افزار بانک صادرات ایران به نشانی عنوان شده مجانی بوده و از کاربران و مشتریان محترم بانک درخواست می شود برای اطمینان از حفظ اطلاعات خود و پیشگیری از هر نوع سوءاستفاده تنها به سایت اصلی بانک به نشانی: www.bsi.ir رجوع کنند.


منبع:

1400/08/22
11:01:03
0.0 / 5
151
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان