۰۹۰۰ پیش شماره ای برای نسل متمایز

۰۹۰۰ پیش شماره ای برای نسل متمایز پیش شماره‌ی خاص «0900»، از بامداد امروز سه شنبه، 4 آبان ماه 1400، رسماً به جمع پیش شماره های تلفن همراه کشور اضافه گردید و بوسیله وب سایت اختصاصی آن به آدرس 900.ir، در دسترس خریداران قرار گرفت.پیش شماره‌ی خاص «۰۹۰۰»، از بامداد امروز سه شنبه، ۴ آبان ماه ۱۴۰۰، رسماً به جمع پیش شماره های تلفن همراه کشور اضافه گردید و بوسیله وب سایت اختصاصی آن به آدرس 900.ir، در دسترس خریداران قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با فعال شدن این پیش شماره در شبکه‌ی نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، علاقه مندان می توانند «سیم کارت دائمی» با این پیش شماره را خریداری کنند.
ایرانسل، بعنوان اولین اپراتور تلفن همراه ارائه دهنده‌ی خدمت «شماره‌ی طلایی»، این دفعه هم این امکان را فراهم نموده است تا متقاضیان خرید سیمکارت با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰، بتوانند شماره‌ی دلخواه خودرا از اعداد مورد نظر، انتخاب و خریداری کنند.
سیم کارت های ۰۹۰۰، علاوه بر داشتن پیش شماره‌ی جذاب و رند، باتوجه به نیازهای مختلف دارندگان این سیمکارت ها، در سه سطح «تک ستاره»، «دو ستاره» و «سه ستاره» و به همراه بسته های اولیه‌ی پرحجم عرضه شده است.
بسته‌ی مکالمه‌ی ۹۰۰ دقیقه ای و بسته‌ی پیامک ۵۰۰تایی، برای تماس و ارسال پیامک به مخاطبان ایرانسلی و غیرایرانسلی، به همراه سیمکارت های هر سه سطح، عرضه شده است.
علاوه بر این، سیمکارت های تک ستاره، شامل بسته‌ی اینترنت همراه ۴۸ گیگابایتی، سیمکارت های دو ستاره شامل بسته‌ی اینترنت همراه ۱۴۴ گیگابایتی و سیمکارت های سه ستاره شامل بسته‌ی اینترنت همراه ۲۸۸ گیگابایتی است.
مهلت استفاده از بسته های مکالمه، پیامک و اینترنت همراه، در سیمکارت های تک ستاره، ۶ ماه، در سیمکارت های دو ستاره، ۹ ماه و در سیمکارت های سه ستاره، یک سال بعد از فعال سازی است.
قیمت خرید سیمکارت دائمی با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰ به همراه بسته های مکالمه، پیامک و اینترنت همراه، برای سیمکارت های تک ستاره ۹۰۰هزار تومان، برای سیمکارت های دو ستاره یک میلیون و ۹۰۰هزار تومان و برای سیمکارت های سه ستاره دو میلیون و ۹۰۰هزار تومان است.

سیم کارت های ۰۹۰۰، با شعار «تو فوق العاده ای» و «۰۹۰۰؛ خط نسل متمایز»، بعنوان تازه ترین پیش شماره در شبکه‌ی تلفن همراه ایران عرضه شده و عرضه‌ی این سیمکارت ها، از بامداد امروز سه شنبه، ۴ آبان ماه ۱۴۰۰، رسماً شروع شده است.
علاقه مندان به خرید سیمکارت تلفن همراه با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰، می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، به وب سایت اختصاصی این سیمکارت، به آدرس 900.ir مراجعه کنند و پروسه خرید آنلاین را انجام دهند. بعد از تکمیل خرید، سیمکارت به آدرس مشترک ارسال می شود.
مشترکان ایرانسل که سیمکارت با پیش شماره‌ی ۰۹۰۰ را خریداری می کنند، می توانند در صورت نیاز به هر نوع راهنمایی و پشتیبانی، با شماره‌ی ۹۰۰ از خطوط ایرانسلی و ۰۹۳۷۹۰۰۰۰۰۰ از سایر خطوط، با بخش ویژه‌ی این پیش شماره در مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل، تماس بگیرند و پشتیبانی لازم را از کارشناسان ایرانسل دریافت نمایند.
ایرانسل، اولین ارائه دهنده‌ی 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران، قبل از این، پیش شماره های ۹۳۰، ۹۳۳، ۹۳۵، ۹۳۶، ۹۳۷، ۹۳۸، ۹۳۹، ۹۰۱، ۹۰۲، ۹۰۳، ۹۰۴، ۹۰۵ را برای سیمکارت های تلفن همراه و مودم های اینترنت پرسرعت همراه و نیز پیش شماره‌ی ۹۴۱ را برای سیمکارت های اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE)، در شبکه‌ی خود فعال کرده بود.

1400/08/11
08:52:15
0.0 / 5
214
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان