پشتیبانی از کسب وکارهای دیجیتال در ایرانسل پیچ

پشتیبانی از کسب وکارهای دیجیتال در ایرانسل پیچ اولین دوره‌ی رویداد ایرانسل پیچ (Irancell Pitch) با همکاری پارک علم وفناوری دانشگاه صنعتی شریف اجرا شد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این رویداد، یکشنبه ۱۱ مهرماه ۱۴۰۰ در «مرکز نوآوری ایرانسل» و با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اجرا شد.
در این مراسم، شرکت های فناور و تیم های استارتاپی منتخب ناحیه‌ی نوآوری شریف، کسب وکار خودرا در حضور داوران معرفی کردند.
پس از ارزیابی تیم ها توسط داوران، شرکت های نوآور و استارتاپ های خلاقِ برگزیده، با رویکرد توسعه مشارکت فناورانه (DTC) مورد حمایت ایرانسل قرار می گیرند تا فرصت رشد و توسعه ی بازار برای آنها برقرار شود.
از مهم ترین زمینه های مورد حمایت مرکز نوآوری ایرانسل، می توان به خدمات سبک زندگی دیجیتال، سلامت دیجیتال، خدمات مبتنی بر مکان، رایانش ابری، بازاریابی دیجیتال و ویدیوی درخواستی (VoD) اشاره نمود.
رویداد «ایرانسل پیچ» با هدف ارزیابی شرکت های دانش بنیان و فناور و پشتیبانی از آنها جهت توسعه بازار، توسط مجموعه‌ی «ایرانسل لبز (Irancell Labs)» در مرکز نوآوری ایرانسل، واقع در «ایستگاه نوآوری شریف»، برگزار شده است.
مرکز نوآوری ایرانسل، در قالب مجموعه‌ی «ایرانسل لبز (Irancell Labs)» و با هدف فرصت آفرینی در زمینه‌ی فناوری های برتر، بمنظور خلق ارزش، رفاه انسان ها و توسعه ی سبک زندگی دیجیتال تشکیل شده است.
مجموعه‌ی ایرانسل لبز، از سال ۱۳۹۸، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعه‌ی دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپ ها و شرکت های فناور و با ماموریت انجام کارهای تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی در زمینه‌ی شبکه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و کسب وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، شامل دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و شرکت های فناور، با هدف تامین نیازمندی های بازار ICT تأسیس شده است.
چشم انداز این مجموعه، پیشگام بودن در توسعه ی منابع انسانی و زیرساخت های تحقیقاتی اقتصاد دانش بنیان در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه بالاترین شرکت ملی در زمینه‌ی خلق محصولات و خدمات این حوزه است و «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل»، همچون بخش های اصلی آن هستند. ایرانسل، اولین ارائه دهنده‌ی 5G در ایران، با راه اندازی مرکز نوآوری، در پی حرکت در راه گسترش خدمات متنوع و توسعه ی سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره بردن از فناوری های برتر در زمینه های مختلف، خلق ارزش کند.
تیم های استارتاپی فناور می توانند جهت شرکت در رویدادهای آتی ایرانسل پیچ، فایل ارائه‌ی خودرا به آدرس ilabs@mtnirancell.ir ارسال نمایند.


1400/07/26
08:31:52
0.0 / 5
270
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان