هدیه ایرانسل برای مشترکان ناشنوا

هدیه ایرانسل برای مشترکان ناشنوا به گزارش می هاست ایرانسل، به مناسبت روز و هفته‌ی جهانی ناشنوایان، به مشترکان ناشنوای خود، بسته‌ی اینترنت هدیه می دهد. همینطور در یک سالگی راه اندازی خدمت «ارتباط با مشتریان ایرانسل ویژه‌ی ناشنوایان»، مشترکانِ ناشنوا و کم شنوا می توانند به صورت پیامکی، درخواست دسترسی به این خدمت را ارسال نمایند.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، به مناسبت ۸ مهر ماه (مصادف با ۳۰ سپتامبر)، روز جهانی ناشنوایان، بسته‌ی اینترنت هدیه‌ی ایرانسل، برای حدود ۸۰۰۰ نفر از مشترکان ناشنوا فعال می شود.
این بسته‌ی هدیه ۱۰ گیگابایتیِ یک ماهه، برای مشترکانی فعال می شود که لیست آنها، پیش تر از سوی انجمن ها و سازمان های مردم نهاد مربوطه، به ایرانسل ارسال شده است.
همچنین همزمان با یک سالگی راه اندازی خدمت «ارتباط با مشتریان ایرانسل ویژه‌ی ناشنوایان»، مشترکان ناشنوا می توانند به صورت پیامکی، دسترسی به این خدمت را فعال کنند.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، ۹ مهر ماه ۱۳۹۹، همزمان با روز جهانی ناشنوایان، طی مراسمی با حضور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران ایرانسل و هم نمایندگان انجمن های مردم نهاد فعال در حوزه‌ی ناشنوایان و تعدادی از اصحاب رسانه، در جهت مسؤولیت اجتماعی خود، برای اولین بار در ایران این امکان را فراهم نموده بود تا مشترکان ناشنوا بتوانند از راه ارتباط ویدیویی با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان، با استفاده از «زبان اشاره»، پشتیبانی لازم را دریافت نمایند.

در فاز نخست این طرح، این امکان برای مشترکانی که لیست اسامی آنها توسط سازمان های مربوطه به ایرانسل ارسال شده بود، در دسترس قرار داشت. بعد از یک سال و با دریافت بازخوردهای مثبت، ایرانسل این امکان را برای تمام مشترکان ناشنوا و کم شنوای خود فراهم نموده تا بتوانند به صورت پیامکی، این خدمت را فعال کنند.
ایرانسلی هایی که متقاضی دریافت خدمت تصویری ارتباط با مشتریان با زبان اشاره هستند، می توانند از خط ایرانسلی خود، عدد ۱ را به شماره‌ی ۲۴۶۰ پیامک کنند تا به این ترتیب، درخواستشان ثبت و امکان برقراری تماس تصویری با مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل، از راه وبسایت ایرانسل و اپلیکیشن ایرانسل من، روی شماره آنها فعال شود.

1400/07/21
09:46:15
0.0 / 5
325
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان