ایرانسل امکان کمک به بازسازی عتبات عالیات را فراهم نمود

ایرانسل امکان کمک به بازسازی عتبات عالیات را فراهم نمود می هاست: ایرانسل امکان مشارکت مشترکات خود در طرح های توسعه و بازسازی عتبات عالیات را فراهم نمود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، همزمان با ایام اربعین حسینی(ع)، با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات، امکان مشارکت مشترکان خود در طرح توسعه ی «صحن و شبستان حضرت زینب(س)» در حرم مطهر حضرت امام حسین(ع) در کربلای معلی و نیز سایر پروژه های بازسازی عتبات عالیات را فراهم نموده است.
مشترکان ایرانسل، به این منظور، می توانند به بخش «خدمات» در اپلیکیشن «ایرانسل من» مراجعه و مبلغ دلخواه خودرا به حساب ستاد بازسازی عتبات عالیات واریز نمایند.
مشترکان ایرانسل همین طور می توانند با شماره گیری کد دستوری #۷۲* و با در نظر گرفتن موجودی کیف پول ایرانسلی خود، پرداخت بصورت «کمک نقدی» و یا عضویت در سرویس «مشارکت روزانه» را انتخاب نماید.
در حالت کمک نقدی، امکان پرداخت مبالغ ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ تومانی توسط مشترک وجود دارد و در صورت عضویت در سرویس مشارکت روزانه، مبلغ ۳۱۳ تومان بصورت روزانه از کیف پول ایرانسلی مشترک کسر و بمنظور توسعه ی صحن و شبستان حضرت زینب(س) در حرم مطهر حضرت امام حسین(ع)، اختصاص می یابد.
همچنین با مراجعه به بخش خدمات در اپلیکیشن ایرانسل من، امکان مشارکت در سایر پروژه های توسعه و بازسازی عتبات عالیات نیز فراهم گشته است.
از جمله این پروژه ها می توان به طرح توسعه ی صحن و شبستان حضرت زهرا(س) در حرم مطهر امام علی(ع)، مرمت و بازسازی ایوان تاریخی حرم مطهر امام علی(ع) در نجف اشرف، پروژه‌ی معراج برای ترفیع گنبد حرم مطهر امام حسین(ع)، توسعه ی حرم حضرت زینب(س) در دمشق، خدمات به زوار اربعین حسینی(ع)، پویش مهر حاج قاسم (ساخت مدرسه، آب رسانی، ساخت مسکن، کمک مؤمنانه)، بازسازی و توسعه ی حرم مطهر امامین عسکریین(ع) در سامرا، توسعه ی صحن امام باقر(ع) در حرم مطهر امامین جوادین(ع) در کاظمین و توسعه ی حرم مطهر حضرت رقیه(س) در سوریه اشاره نمود.


منبع:

1400/07/13
11:58:17
0.0 / 5
192
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان