رتبه تهران در ایران و خاورمیانه از نظر محیط کسب و کار استارت آپی

رتبه تهران در ایران و خاورمیانه از نظر محیط کسب و کار استارت آپی به گزارش می هاست برپایه آخرین گزارش استارت آپ بلینک از ۱۰۰۰ شهر در ۱۰۰ کشور دنیا برپایه کمیت، کیفیت و محیط کسب و کار استارت آپی، تهران در رتبه ۵۱۲ قرار گرفته و در رتبه ۱۸ منطقه خاورمیانه قرار دارد.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، در تازه ترین گزارش استارت آپ بلینک از رتبه بندی استارت آپ ها که توسط اتاق بازرگانی تهران انتشار یافته، ایالات متحده آمریکا اولین کشور جهان از نظر امتیاز کسب و کار و کیفیت و کمیت استارت آپی است. انگلستان، کانادا، آلمان و سوئد در رتبه های بعدی قرار دارند و چین در جایگاه هفتم جهان است.
این گزارش نشان داده است رتبه سنگاپور در سال ۲۰۲۱، نسبت به سال ۲۰۲۰، شش پله بهبود یافته است. سنگاپور در رتبه بندی جدید در جایگاه دهم جهان ایستاده است. رشد شش پله ای سنگاپور و حضور در میان ۱۰ کشور نخست جهان در رتبه بندی اکوسیستم استارت آپی نشان داده است قطار نوآوری در این کشور تا چه اندازه سریع و در ریل درست حرکت می کند.
امتیازهای سنگاپور در شاخصهای کمیت و کیفیت مناسب ارزیابی شده اما امتیاز محیط کسب و کار در این کشور در مقایسه با دیگر ۱۰ کشور برتر، پایین است. در این رتبه بندی استرالیا با ۲ پله سقوط، به رتبه نهم رسیده است. در میان ۱۰ رتبه نخست، رتبه های سوئد و چین هم با ۴ و ۷ پله صعود در سال ۲۰۲۱، بهبود یافته است.
کشورها در این رتبه بندی برپایه کمیت، کیفیت و محیط کسب و کار ارزیابی شده اند. در این گزارش ۱۰۰۰ شهر در ۱۰۰ کشور مورد بررسی قرار گرفته است. علاوه بر این، رتبه بندی شهرها در کشورهای پرتنش از نظر سیاسی و اقتصادی هم اعلام شده است. در این گزارش نوشته شده رتبه این شهرها حاصل تلاش کارآفرینانی است که باوجود محدودیت های منابع مالی داخلی، وجود دولت های ناکارآمد و دشواری های ژئوپلیتیکی به کار خود ادامه داده اند.
در این لیست رتبه تهران ۵۱۲ اعلام شده است که نسبت به سال ۲۰۲۰، کاهش داشته است.
منبع:

1400/06/01
10:01:43
0.0 / 5
200
تگهای خبر: كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان