اصرار مجلس بر بررسی طرح ساماندهی فضای مجازی در کمیسیون مشترک

اصرار مجلس بر بررسی طرح ساماندهی فضای مجازی در کمیسیون مشترک به گزارش می هاست نمایندگان مجلس شورای اسلامی با درخواست لغو بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی برپایه اصل ۸۵ قانون اساسی مخالفت کردند.


به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه علنی بامداد امروز (سه شنبه) مجلس درخواست عده ای از نمایندگان به منظور لغو بررسی طرح پشتیبانی از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی در فضای مجازی برپایه اصل ۸۵ قانون اساسی را بررسی نموده و در نهایت با این درخواست مخالفت کردند.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی دو هفته گذشته با درخواست بررسی این طرح برپایه اصل ۸۵ قانون اساسی و در کمیسیونی مشترک موافقت کرده بودند و در جلسه علنی امروز هم با ۱۳۰ رأی موافق، ۱۲۱ رأی مخالف و ۷ رأی ممتنع از مجموع ۲۶۲ نماینده حاضر در جلسه باردیگر بر تصمیم خود پافشاری کردند.
پیش از این بامداد امروز در جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی رای گیری برای لغو بررسی این طرح به صورت هشتاد و پنجی به صورت استمزاجی صورت گرفت و نمایندگان با آن موافقت کردند.
پیش از این نمایندگان با بررسی این طرح به صورت اصل ۸۵ یعنی در یک کمیسیون مشترک به جای صحن علنی موافقت کرده بودند که با این رای استمزاجی نظر خویش را پس گرفتند اما در نهایت در جلسه علنی امروز بر بررسی آن بر مبنای اصل ۸۵ قانون اساسی تاکید نمودند.
منبع:

1400/05/19
22:15:39
0.0 / 5
326
تگهای خبر: خدمات , فضای مجازی , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان