لینکدین ۱۰ میلیارد دلاری شد

لینکدین ۱۰ میلیارد دلاری شد شبکه اجتماعی لینکدین حالا منبع درآمد سالانه 10 میلیارد دلار برای مایکروسافت است.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، مایکروسافت طی سه سال قبل امنیت و بازی را به کسب و کاری با درآمد سالانه ۱۰ میلیارد دلار برای این شرکت تبدیل کرد و الان نوبت لینکدین رسیده که به یک کسب وکار ۱۰ میلیارد دلاری تبدیل گردد.

مایکروسافت در گزارش درآمدهای سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۲۱ خود اعلام نمود درآمد لینکدین ۴۶ درصد در مقایسه با زمان مشابه سال قبل رشد کرده که تحت تاثیر تقاضای قوی برای تبلیغات در بخش مارکتینگ سولوشنز بوده که رشد ۹۷ درصدی سال به سال داشته است. مایکروسافت درآمدها یا سود و ضرر لینکدین را فاش نکرد اما مقامات این شرکت اعلام کردند که کسب وکار تبلیغات لینکدین در سه ماهه جاری برای اولین بار از مرز یک میلیارد دلار عبور کرد.

مایکروسافت لینکدین را در سال ۲۰۱۶ به مبلغ ۲۶.۲ میلیارد دلار خریداری کرد. از آن زمان این شرکت به شکل بسیار محدودی محصولات و خدمات لینکدین را با محصولاتش یکپارچه کرده است. مایکروسافت تنها گامهای ابتدایی را برای منتقل کردن لینکدین به سرویس رایانش ابری آزور بجای فعالیت در سرورهای خودش برداشته است. مقامات مایکروسافت تاکید دارند که این یکپارچگی آهسته برمبنای طراحی بوده و نگرانی نخست آنها افزایش دادن شمار کاربران لینکدین است.

تا حدود زیادی علت اینکه آمار لینکدین در سه ماهه جاری قوی به نظر می آید، کندی اشتغال زایی، تبلیغات اشتغال ناشی از همه گیری کووید ۱۹ و ضعیف شدن استخدام در ماههای گذشته بود.

بر اساس گزارش زدنت، مایکروسافت درآمدهای لینکدین را در امتداد بخش پردازشهای کسب وکار و راندمان اعلام نمود که آفیس ۳۶۵ و داینامیکس ۳۶۵ را هم در برمی گیرد. این بخش در ۱۴.۷ میلیارد دلار از ۴۶.۲ میلیارد دلار درآمد سه ماهه چهارم سال مالی ۲۰۲۱ مایکروسافت سهیم بود. درآمدهای لینکدین تحت بخش کامرشیال کلود از طرف مایکروسافت محاسبه می شود.

همچنین لینکدین همزمان با بازگشایی دفاتر در یک خبر جداگانه اعلام نمود به کارمندانش اجازه خواهد داد به دورکاری تمام وقت بپردازند. سیاست جدید برخلاف تصمیم قبلی این شبکه اجتماعی تخصصی است که در اکتبر اعلام نموده بود انتظار دارد بعد از رفع محدودیتهای کرونائی کارمندانش ۵۰ درصد زمان فعالیت را در محل کارشان بگذرانند.

بازبینی این سیاست و انعطاف پذیری برای کار تمام وقت بصورت دورکاری یا حضور نیمه وقت در محل کار، شامل بیش از ۱۶ هزار کارمند لینکدین در سراسر جهان می شود.

هانسن، مدیر منابع انسانی لینکدین اعلام نمود این شرکت فعلا کارمندانش را ملزم به دریافت واکسن کووید ۱۹ برای بازگشت به محل کار نمی کند در صورتیکه شرکتهای فناوری نظیر گوگل و فیسبوک تزریق واکسن در زمان بازگشت کارمندانش به محل کار را الزامی کرده اند. توییتر هم که بتازگی دفاترشان را بازگشایی کرده بود، به سبب افزایش شیوع ویروس کرونا باردیگر تعطیل کرده است.

بر اساس گزارش رویترز، لینکدین دفاتر جهانی خودرا برمبنای آمار مبتلاشدن به کووید ۱۹ در هر منطقه می گشاید.
1400/05/09
21:37:26
0.0 / 5
440
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان