تبلیغ فیسبوك در اینستاگرام!

تبلیغ فیسبوك در اینستاگرام! به گزارش می هاست اینستاگرام درحال اجرای آزمایشی برای تشویق کاربران برای چک اپلیکیشن فیسبوک است.به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، این اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس به صورت آزمایشی در بالای فید کاربران، پیامی را نشان داده است که آنها را تشویق می کند قابلیتهایی را امتحان کنند که تنها در فیسبوک وجود دارد.

سخنگوی اینستاگرام در اطلاعیه ای اعلام نمود ما درحال آزمایش راهی هستیم تا به کاربرانی که حسابهای اینستاگرامشان را به فیسبوک لینک کرده اند، اجازه دهیم درباره قابلیتهایی مانند چگونگی یافتن شغل و خرید و فروش کالا یا اطلاع از آخرین خبرها، بدانند که تنها در فیسبوک وجود دارند.

شاید اقدام فیسبوک در استفاده از یکی از اپلیکیشنهای محبوبش برای تبلیغ یک اپلیکیشن پرکاربر دیگر چندان منطقی به نظر نرسد اما به هر حال جدید ترین راهی است که این شبکه اجتماعی از اینستاگرام برای بازگرداندن افراد به اپلیکیشن فیسبوک بهره برده است. این شرکت مدام درحال نزدیک کردن این دو اپلیکیشن به یکدیگر و تشویق کاربران برای لینک کردن آنهاست. سال قبل کتابی منتشر گردید که در آن گزارش شده بود مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک به موفقیت اینستاگرام حسادت می کند و نگران است که این اپلیکیشن در نهایت فیسبوک را ببلعد. تنشهای میان وی و موسسان اینستاگرام در نهایت به خروج آنها در سال ۲۰۱۸ منجر گردید.

بر اساس گزارش انگجت، فیسبوک اعلام نموده که تنها گروه کوچکی از کاربران اینستاگرام که پیش از این حسابشان را به حساب فیس بوکشان لینک کرده بودند، این پیامها را خواهند دید و می توانند عدم مشاهده آنها را انتخاب کنند.

منبع:

1400/04/28
08:16:20
0.0 / 5
445
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان