آزمایش ارسال پست اینستاگرام از مرورگر كامپیوتر

آزمایش ارسال پست اینستاگرام از مرورگر كامپیوتر اینستاگرام درحال آزمایش فراهم سازی امکان ارسال پست از مرورگر کامپیوتر است و برای اولین بار به کاربران اجازه می دهد خارج از این اپلیکیشن به ارسال پست بپردازند.



به گزارش می هاست به نقل از ایسنا، این شرکت آزمایش مذکور را در گفت و گو با انگجت تایید نمود. سخنگوی اینستاگرام اظهار داشت: ما می دانیم که خیلی از افراد از کامپیوتر شان به اینستاگرام دسترسی دارند. بمنظور بهبود این تجربه، ما امکان ارسال پست اینستاگرام از مرورگر دسکتاپ را آزمایش می نماییم.

ارسال پست از دسکتاپ قبل از این توسط الساندرو پالوزی مشاهده شده بود که به مهندسی معکوس اپلیکیشنهای محبوب می پردازد اما در آن زمان پالوزی اعلام نموده بود بنظر می رسد این تنها یک آزمایش داخلی است. اما حالا وضعیت متفاوت بوده و کاربران مختلفی درحال مشاهده قابلیت جدید هستند که ارسال پست از داخل مرورگر را امکان پذیر می کند.

به نظر می رسد تفاوت قابل توجهی بین پستهای ارسال شده از خارج از اپلیکیشن اینستاگرام وجود نداشته باشد. انگجت تایید نمود که همچنان امکان بارگزاری تصاویر متعدد، ویرایش و استفاده از فیلتر برای تصاویر ارسال شده از مرورگرهای دسکتاپ وجود دارد. قبل از این کاربرانی که خواهان ارسال پست از کامپیوتر شان بودند از ترفندهایی مانند استفاده از اپلیکیشنهای شخص ثالث بهره می بردند.

بر اساس گزارش انگجت، این تغییر قابل توجهی شمرده می شود و وب سایت اینستاگرام را به اندازه خود اپلیکیشن کاربردی می کند. همین طور نشانه دیگری است که اینستاگرام بیشتر به فیسبوک شباهت پیدا می کند. این شرکت اوایل هفته جاری تایید نمود درحال آزمایش تغییر دیگری است که پستهای پیشنهادی را قبل از محتوای پستهایی که کاربران دنبال می کنند، در فید آنها قرار می دهد.




1400/04/04
18:45:56
0.0 / 5
478
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان