ایرانسل و بانك پارسیان در راه توسعه ی همكاری ها

ایرانسل و بانك پارسیان در راه توسعه ی همكاری ها می هاست: ایرانسل و بانک پارسیان بر هم افزایی و توسعه ی همکاری ها تاکید کردند.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مدیران عامل ایرانسل و بانک پارسیان، روز سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰، در محل ساختمان مرکزی بانک پارسیان، دیدار کردند. در این جلسه، دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و مهندس حبیب فرجام قائم مقام معاون مالی ایرانسل و نیز دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل و مهندس عباس خسروانی معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک پارسیان، دکتر حمید توفیقی مدیرعامل گروه داده پردازی پارسیان و مهندس احمد جعفری مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان حضور داشتند. در این دیدار، دو طرف بر توسعه ی همکاری ها و هم افزایی در امتداد توسعه ی زمینه های مشترک خدمات رسانی تاکید کردند.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، طی بیش از ۱۴ سال حضور در عرصه‌ی ارائه‌ی خدمات ارتباطی ایران، موفق شده تا با انحصارزدایی از این عرصه، خدمات نوین تلفن همراه، همچون اینترنت پرسرعت همراه و ثابت را به مشترکان خود ارائه کند و با ارائه‌ی زیرساخت ارتباطی برمبنای تازه ترین فناوری های ارتباطی جهانی، همچون شبکه‌ی نسل پنجم تلفن همراه (5G)، تجربه‌ی سریعترین و تازه ترین شبکه‌ی تلفن همراه را برای مشترکان خود به ارمغان آورد و از توسعه ی کسب وکارهای نوپای ایرانی بر این بستر نیز حمایت کند. بانک پارسیان از اسفند ماه ۱۳۸۰، با هدف توسعه ی اقتصادی بوسیله گسترش فعالیت در بخش صنایع، با فراهم آوردن امکانات، تسهیلات و تدوین و اشاعه ابزارهای مالی و پولی نوین، همین طور تامین مالی برای زیربخش های ساخت، تجارت و مصرف، در شبکه‌ی بانکی کشور درحال فعالیت است. ۲۱۲۱


منبع:

1400/03/31
10:09:04
0.0 / 5
317
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان