ایرانسل و بانك پارسیان در راه توسعه همكاری ها

ایرانسل و بانك پارسیان در راه توسعه همكاری ها به گزارش می هاست ایرانسل و بانک پارسیان بر هم افزایی و توسعه همکاری ها تاکید کردند.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مدیران عامل ایرانسل و بانک پارسیان، روز سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰، در محل ساختمان مرکزی بانک پارسیان، دیدار کردند. در این جلسه، دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و مهندس حبیب فرجام قائم مقام معاون مالی ایرانسل و هم دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل و مهندس عباس خسروانی معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک پارسیان، دکتر حمید توفیقی مدیرعامل گروه داده پردازی پارسیان و مهندس احمد جعفری مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان حضور داشتند. در این دیدار، دو طرف بر توسعه همکاری ها و هم افزایی در جهت توسعه زمینه های مشترک خدمات رسانی تاکید کردند.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، طی بیشتر از ۱۴ سال حضور در عرصه‌ی ارائه‌ی خدمات ارتباطی ایران، موفق شده تا با انحصارزدایی از این عرصه، خدمات نوین تلفن همراه، همچون اینترنت پرسرعت همراه و ثابت را به مشترکان خود عرضه کند و با ارائه‌ی زیرساخت ارتباطی بر مبنای جدید ترین فناوری های ارتباطی جهانی، همچون شبکه‌ی نسل پنجم تلفن همراه (5G)، تجربه‌ی سریعترین و جدید ترین شبکه‌ی تلفن همراه را برای مشترکان خود به ارمغان آورد و از توسعه کسب وکارهای نوپای ایرانی بر این بستر هم حمایت کند. بانک پارسیان از اسفند ماه ۱۳۸۰، با هدف توسعه اقتصادی از راه گسترش فعالیت در بخش صنایع، با فراهم آوردن امکانات، تسهیلات و تدوین و اشاعه ابزارهای مالی و پولی نوین، همینطور تأمین مالی برای زیربخش های ساخت، تجارت و مصرف، در شبکه‌ی بانکی کشور درحال فعالیت است. ۲۱۲۱

1400/03/21
20:00:37
0.0 / 5
306
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
هاست و دامین

هاست و دامین

mihost.ir - حقوق مادی و معنوی سایت می هاست محفوظ است

می هاست

هاست ارزان